UWAGA!

Henryk Słonina wraca do gry

 Elbląg, Henryk Słonina wraca do gry
fot. arch. portEl

Po dwóch latach przerwy do gry wraca Henryk Słonina. Były prezydent będzie teraz doradzał marszałkowi województwa. Pracę rozpocznie 1 lutego.

Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • A to dobre :))) będzie doradzał jak wyrzucać pieniądze w błoto; ) może się przyda, podobno mają budować Terkawkę czyli Modrzewinę - bis ale czy to już nie czas siedzieć na ciepłej emeryturce ? Cóż, władza i cała ta otoczka jest jak narkotyk; )
 • Wszelkie osądy potrzebują dystansu, upływu czasu, obiektywnej analizy - sine iura et studio. Pan Prezydent H. Słonina ma swoje miejsce w nowożytnych dziejach Elbląga. Zaświadcza o tym chociażby nadchodzące referendum. Nikt rozsądny nie ma wątpliwości, że suma jego dobrych działań, realizacji dla Elbląga - zdecydowanie przewyższa sumę jego porażek. Niektórzy już zapomnieli, że stojący zupełnie po przeciwnej stronie - ś. p. Lech Kaczyński zaprosił b. członka PZPR - Henryka Słoniną do swojego gremium doradczego. Marszałek J. Protas jest młodym człowiekiem. Jako jeden z niewielu ze stolicy województwa - jest nam przychylny. Wiele razy to pokazał, i nie tylko słownie. Wydaje się, że wie co robi.
 • paranoja kto podejmuje takie decyzje aby wydawanie naszych pieniędzy zależało od byłych czy panu słoninie brakuje pieniędzy na życie? coraz bardziej zaczynacie drażnić społeczeństwo PARANOJA
 • to żart????? prima aprilis????cytujuąc klasyka - "spieprzaj dziadu"!
 • Do erg - a pokaż mi pozytywne działania pana Słoniny bo te negatywne ( trupy wypadające cały czas z szafy ) są aż nad to widoczne !!!
 • Rządy PO. Biurek darmozjadów przybywa a stanowisk pracy ludzi wypracowujących PKB ubywa. Brawo
 • Jeśli to ma posłużyć Elblągowi to niech doradza i załatwia pieniądze dla rozwoju Elbląga !
 • Brawo Heniu i dopiero teraz wszystkie drogi będą prowadziły donikąd.
 • Heniek - wracaj na stołek lepsza słonina niż Grześ Matołek
 • Sprzedawczyki z SLD jak Wam nie wstyd, Dziewiałtowski teraz Słonina bratają się z PO. A przekonania lewicowe a prawa i wolności Człowieka gdzie są - koryto ważniejsze. Nie macie moralnego prawa Nas reprezentować. To przejście to świadectwo SLD -owskiej i PO-wskiej taktyki, aby te sama partia PO z klakierami z SLD dalej rządziła w Elblągu. Nie myślałam, że Pan Słonina wpisze się w ten scenariusz i tak pozwoli się wmanipulować. A mógł zostawić w Nas Elblążanach taką miłą opinię o sobie. A teraz jest olbrzymi niesmak. Panie SŁONINA gdzie Pana HONOR. Myślałam, że są w Elblągu ludzie o Panu zresztą też tacy, którzy zasługują na szacunek. Pan mi to myślenie zabrał Panie BYŁY PREZYDENCIE.
 • co na to super ekspert od ekonomii, felietonistka Grynis !!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  sam@wp.pl(2013-01-29)
 • Co się dziwicie?. Koryta te same tylko świnie się zmieniają.
Reklama