UWAGA!

Hipermarket w WOKu

Dotarła do nas sensacyjna wiadomość. Z pejzażu Elbląga zniknąć ma wkrótce Wojewódzki Ośrodek Kultury, primo voto Elbląski Dom Kultury, secundo voto Elbląski Ośrodek Kultury.

Ze źródeł dobrze poinformowanych dowiadujemy się, że wojewoda warmińsko-mazurski ma w najbliższych dniach podpisać decyczję o przekształceniu Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w hipermarket. U podstaw decyzji leży podobno chęć zrównoważenia dominacji obcego kapitału w tej dziedzinie przedsięwzięciem, którego udziałowcami mają być wyłącznie elbląscy kupcy. Podejrzewamy jednak, że za tą ideologiczną zasłoną kryje się prawdziwy powód - brak pieniędzy w wojewódzkim budżecie na utrzymywanie deficytowej placówki. Hipermarket po niezbędnych pracach adaptacyjnych ma otworzyć swoje podwoje już na Nowy Rok.
     Bliższych informacji proszę szukać na naszych stronach już wkrótce.
Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • wrescie!!!!!!!! tylko gdzie beda teraz graly golce orkiestry ?? turnal?? moze golce niechaj grywaja w kazdy piatek przy stoisku z serami a turnal... ech lepiej niech on sie tam nie pokazuje :))))) a ja uslyszalem dzis od sasiada( jeden z radnych) ze bema nie bedzie remontowana zalatano dziury i to powinno wystarczyc do zimy..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czy jestem anonimowy???(2001-04-01)
 • Prima aprilis ŁOSIE!!!!!!!!!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Józek Jelonek(2001-04-01)
 • To skandal, że Redakcja ukrywa fakty i podaje tylko lakoniczne informacje i to pierwszego kwietnia, aby czytelnicy myśleli, że to „prima aprylis”. Prawda jest prozaiczna. Firma SOFTEL bardzo dobrze pracowała przez ostatnich 5 lat i gromadziła kapitał. Dwa lata temu przeniosła się do pomieszczenia w WOKu i jej menagerowie uznali ten punkt miasta za bardzo atrakcyjny. Po rozmowach pani Anetty G. z wojewodą Babalskim firma złożyła wniosek o zakup gmachu i zamierza tam zrobić centrum edukacji informatycznej oraz tak jak tu pisze hipermarket. Największym działem ma być dział multimedialny (czytaj komputerowy)!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Monika...(2001-04-01)
 • jozek naprawde kurde alez mnie zasmuciles ide plakac papa
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  czy jestem anonimowy???(2001-04-01)
 • Multikino w Woku już jest! W końcu dwie sale kinowe!