UWAGA!

IV LO: Studniówka ze sportowym akcentem

Dokładnie 115 dni przed maturą swój bal rozpoczęli uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu. Podczas studniówki nie zabrakło sportowych akcentów, a w jednej z głównych ról wystąpiły... buty. Zobacz więcej zdjęć oraz film.

- Chciałbym, bym ten bal był udany. Mi zawsze 100 dni kojarzy się ze 100 dniami Napoleona, które otrzymał dla restauracji cesarstwa. Mam nadzieję, że te 100 dni spędzicie na wytężonej pracy, tak żeby matura 2019 nie była waszym Waterloo, ale była waszym zwycięstwem – mówił do uczniów IV LO dyrektor szkoły Sylwester Stanicki. - Dziś bawmy się, bo i czas, i miejsce, i towarzystwo jest ku temu. Tak jak mówi poetka „są noce od innych łaskawsze”. Wiem z doświadczenia, że dobrym jest zawsze to, co dobrze się kończy. Życzę udanej zabawy! - mówił tuż przed odtańczeniem tradycyjnego poloneza.
       Na studniówce w Nowej Holandii bawili się uczniowie trzech klas maturalnych IV LO wraz z osobami towarzyszącymi i kadrą pedagogiczną. W sumie ponad 100 osób.
       - Liczę na szampańską zabawę. Dzisiaj nie myślimy o maturze – powiedziała nam Dominika Małejko, tegoroczna maturzystka z IV LO. Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? - Na pewno studia i prawdopodobnie wyjazd z Elbląga. Myślę o studiowaniu filologii angielskiej lub innego języka obcego.
      
      
      
       - Impreza się bardzo dobrze zapowiada. Myślę, że będzie ok – przyznał Mateusz Drygulski. - Zdajemy sobie sprawę, że niedługo trzeba będzie się wziąć za naukę. Nie mam jednak jeszcze konkretnych planów na to, co dalej po maturze. Raczej studia, być może związane ze sportem.
       Akcentu sportowego nie zabrakło też podczas studniówki. Maturzystki z klasy sportowej do jednego z pamiątkowych zdjęć wystąpiły w wieczorowych sukniach, zakładając na jedną ze stóp szpilki, na drugą... sportowe buty. 
RG
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama