UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie jestem za PiS em ale jedno muszę im przyznać mianowicie: że zrobili porządek na budowach dróg i inwestycjach rządowych. Dawniej 10 km budowli 3 lata, i jeszcze taniec koparek bo premier Miller przylatuje zobaczyć pierwszy odcinek A2.Za Donalda GPS nas prowadził na ekspresowke w szczerym polu(nie byliśmy sami z GPSem). Bo ktoś ją dodał do istniejących. W 2012 A2 100km postawili w rok. A S 7 Pasłęk - Miłomłyn 3 lat było za mało. A teraz budowalismy i odcinek Elbląg - Nowy Dwór Gdański był gotowy przed terminem. Przy dużych wymianach gruntów sięgających 7-8 m. A na Odcinku budowanym przez firmę imkop nawet 12m. I wszystko w praktycznie w terminie i nie było słychać powiedzenia: Oby jak najwolniej oby jak najdłużej. Generalnie prawie wszystkie inwestycje drogowe są realizowane w systemie, ,Projektuj i buduj ". Czyli te gadanie że to wszystko przygotował poprzedni rząd jest po prostu wyssane z palca. Nie jestem za PiS i za Okrągłym stołem w, którym tylko chodziło o po rozsprzedanie majątku Narodowego. I podział Polaków na PiS i PO i SLD. Czy takie coś jak Grodzka, kidawa, jahira(która sobie twardo drwi z polskości)powinno mieć miejsce w rządzie? Dlatego będę glosował na Bosaka który chce zmniejszenia liczby posłów o połowę. I zniesienie podatku dochodowego.
  • @Ufo - Nowa metoda centrali trollowej PIS - Nie jestem za PIS, bo. .. (tu stek wymysłów i kłamstw), ale zagłosujcie na PIS. hehe
Reklama