UWAGA!

Jeszcze w poniedziałek możesz się zgłosić do Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu!

Interesujesz się tym, co działo i dzieje się w Elblągu w różnych dziedzinach życia? Weź udział w pierwszym Wielkim Teście Wiedzy o naszym mieście! Na śmiałków czeka 60 pytań i nagrody o łącznej wartości 6000 złotych. Do udziału w imprezie zapraszają organizatorzy – Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl, telewizja Truso.tv i Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Poniedziałek to ostatni dzień zapisów, mamy jeszcze wolne miejsca. Zobacz zapowiedź filmową, a w niej o tym, co wspólnego z naszym testem ma Piekarczyk?

I Wielki Test Wiedzy o Elblągu odbędzie się 16 października o godz. 18 w kinie Światowid. Będzie mogło wziąć w nim udział 300 osób. Zapisy do udziału przyjmujemy mailowo pod adresem wielkitest@portel.pl lub telefonicznie pod nr 55 235 39 76 (pn-pt. w godz. 9-16) do 14 października lub do wykorzystania limitu 300 miejsc. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu, który ułatwi kontakt. Szczegółowy regulamin testu znajdziecie tutaj.

Uczestnicy I Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu zmierzą się z 60 pytaniami, na które będą musieli odpowiedzieć w ciągu godziny. Każde z pytań będzie miało cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jedna będzie prawidłowa. O co będziemy pytać? Dosłownie o wszystko – historię miasta, jego gospodarkę, sprawy społeczne, komunikację, sport, kulturę i wiele innych dziedzin. Test będzie udostępniony także o tej samej godzinie na portEl.pl, a internauta z najlepszym wynikiem, który udostępni go na swoim fan page'u na Facebooku, oznaczając w poście @portelpl, również otrzyma nagrodę.

O co walczą uczestnicy Wielkiego Testu? Nie tylko o chwilę sławy, ale także o konkretne nagrody. Zwycięzca Wielkiego Testu otrzyma nagrodę w wysokości 3 tys. zł (ufundowaną przez prezydenta Elbląga), zdobywca drugiego miejsca nagrodę rzeczową w wysokości 1000 zł (ufundowaną przez Radę Miejską w Elblągu), a laureat trzeciego miejsca – nagrodę finansową 500 zł. Na najlepszego internautę czeka z kolei 1000 zł. Dla osób, które zajmą miejsca od 1 do 10 przewidzieliśmy także nagrody rzeczowe.

 

W oczekiwaniu na wyniki (testy będzie sprawdzać komisja powołana przez organizatora) uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać występu elbląskiego zespołu Szalone Małolaty pod kierownictwem Katarzyny Panicz oraz skorzystać z poczęstunku, przygotowanego przez restaurację Stara Karczma. 

Organizatorami I Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl i telewizja Truso.tv Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: prezydent Elbląga Witold Wróblewski, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu Antoni Czyżyk.

 

Sponsorami I Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są firmy: Delta, OPEGiEKA oraz Schmid Energy Solutions.

 

WAŻNA INFORMACJA! Uczestnicy, którzy nie rozwiążą testu na satysfakcjonującym ich poziomie, nie muszą się martwić - upublicznimy tylko wyniki zwycięzców, ale oczywiście każdy będzie mógł się dowiedzieć o swoim wyniku. Służyć temu będzie kodowanie prac - każdy uczestnik otrzyma znaczek z numerem przed wejściem na salę, taki sam numer będzie miał egzemplarz jego testu. Będzie więc jak na maturze, ale stres będzie zdecydowanie mniejszy :) Zapraszamy do udziału!

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Zobacz inne quizy portElu

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...