UWAGA!

Kalendarz "Fotki miesiąca"

Strona tytułowa kalendarza
Strona tytułowa kalendarza

Jednym z bardziej popularnych konkursów na portElu jest od wielu lat "Fotka miesiąca".  W tym roku wykorzystaliśmy najlepsze zdjęcia z tego działu do wydania kalendarza ściennego. Jego tytuł - "Moja mała Ojczyzna" nawiązuje do tematyki konkursu, który poświęcony jest zdjęciom naszego regionu.

Kalendarz spotkał się z życzliwym, jak mi się wydaje wynikającym nie tylko z kurtuazji, przyjęciem osób, które miały okazję oglądać go w naturze. Wykorzystano w nim zdjęcia nadesłane na konkurs "Fotka miesiąca" portElu przez Jarosława Jaroszuka, Mariana Lubawskiego, Szuwara, Arkadiusza Maćkiewicza, Krystusa, Piotra Stańczaka, Kapibara, Kosę i Bożenę Steller (autorzy podani w kolejności występowania w kalendarzu). Projekt kalendarza przygotowany został przez AR CONTACT i wydawcę portElu, druk wykonał power-print.pl.
       W całości kalendarz można pobrać i obejrzeć w wersji wirtualnej (8MB) lub nabyć w realu w naszym biurze przy ul. Rybackiej w cenie 40 zł. Nakład kalendarza wydrukowanego w formacie A2 jest bardzo ograniczony, dysponujemy jeszcze ok. 100 egzemplarzami.
       Przy okazji już teraz zapraszamy wszystkich Czytelników portElu na trzeci wernisaż "Fotki miesiąca", który odbędzie się 15 stycznia o godzinie 18-tej w holu CSE Światowid.
      

 

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)