UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tą szybka naprawę zawdzięczamy jakże pięknej i wspaniałej dobrej zmianie brawo Prawo i sprawiedliwość tak dalej !!! Jesteście wspanianili dzięki wam Polska rozkwita dzięki wam życie stało się piękniejsze dzięki wam nie jedna rodzina pojedzie w tym roku na wakacje ze swoimi dziećmi. To też dzięki wam nie jeden emeryt i rencista dzięki trzynastce zje dobry posiłek na który za rządów Popaprańców nie mógł by sobie pozwolić. To wszystko dzięki uszczelnieniu złodziejstwa podatkowego. A teraz skamlcie zwolennicy zdradzieckiego rudego złodzieja czekam na wasze plujące jadem komentarze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    11
    Ezektus(2021-05-07)
  • @Ezektus - Ja nie pluje, ja wychwalam p. Jarka pod niebiosa i o jedno niebo wyżej, dziekuje za 13,którą przepiłem a resztę dałem żonie na kolczyki tzn narazie tylko żeby se uszy przekuła, dziękuję za czternastkę ktorą otrzymam na jesieni, i jak dożyję, to te pół litra co miałem se kupić, -zamienę na mszlne wino i zaniosę do księdza, by sie pomodlił, aby pan Jarek znowu w przyszlym roku nie zapomniał o nas i o 13 i o 14 też.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    5
    Zdrowaś Mario łaski.....(2021-05-07)
  • @Zdrowaś Mario łaski..... - Ezektus. Masz racje lepsze bylo 3-4 zlotych waloryzacji jakie dostawałes kiedyś. Jakbyś miał odrobine honoru to nie powinieneś brać tylko poczekać aż da ci Budka. Na Trzaskowskiego po tym jak dał kiedyś babci 20 groszy nie licz.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Krzysztof M(2021-05-07)
  • @Krzysztof M - 3,4 zł ale wtedy np za prąd płaciłem 60 zł teraz 140,jedzenie też poszło do hory. Ot taki pis chojny 100 zł dał 400 zabral
  • @Zdrowaś Mario łaski..... - W Każdym stadzie znajdzie się jakaś patologia to że ty przeznaczyłeś swoja dolę na swoją chorobe to twój problem jednak nie świadczy to o tym że każdy postąpił tak jak ty setką tysięcy emerytą pomogło to w spełnieniu swoich zachcianek.
  • A ile wtedy zarabiales domorosly ekonomisto?
Reklama