UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytam to i nie mogę uwierzyć, że takie chamstwo jest tolerowane przez normalnych ludzi. Byłem pod bramom i została mi zabrana wolność wyboru. Kupiłem bilet i jacyś kibole nie chcieli mnie wpuścić na mecz od 1 minuty. Gdzie Policja i bezpieczeństwo dla zwykłych obywateli
  • Tobie wolność ty chyba niewiesz co to jest wolność tobie 15 min w słusznej sprawie a ludziom co przez 7 lat jeżdżą za klubem czasami po 600 km w jedną stronę łącznie poświęcili paręnaście tysięcy godz i ty jeszcze jestesć tak bezczelna, y że ktoś próbuje przyprowadzić rywalizację sportową jaka jest na całym świecie ty a może ty jesteś ten ministrant albo masz problemy ze zdrowiem przez takich jak ty właśnie dochodzi do chahmetów księdza.
  • Chłopcze ogarnij się. Co kogo obchodzą Twoje wyjazdy ? W słusznej sprawie czy na mecze ? Bo to różnica. Nie pasuje Ci klub wpadnij na ręczną, na siatkówkę. B... robi sobie protest. A ochrona meczu narobiła w spodnie.
  • To czemu randy robert T. nie interweniuje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Szejk Ali(2022-07-20)
  • @Szejk Ali - Robert T. już dawno zapomniał jak to jest być olimpijczykiem :(
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    cygan77(2022-07-20)
Reklama