UWAGA!

Kiedyś kino, dziś najlepszy adres w mieście

 
Kiedyś kino, dziś najlepszy adres w mieście
fot. Michał Skroboszewski

Dawniej istniało tam dobrze znane elblążanom kino Syrena. Teraz w miejscu tym powstaje wielopoziomowy budynek, który będzie nowoczesną wizytówką tego miejsca, ze świetną lokalizacją i atrakcyjnym designem. Dlatego też to właśnie Willa Syrena może stać się najlepszym wyborem dla tych, którzy szukają mieszkania. Zobacz już teraz, jak wygląda budynek.

Willa Syrena, która swoją nazwą upamiętnia dawne kino istniejące w tym miejscu, pnie się do góry i powoli staje się faktem. Budowana w miejscu, gdzie kiedyś istniało legendarne kino Syrena łączy w sobie klimat przeszłości z nowoczesnym podejściem do budynków.
      
       Diabeł tkwi w szczegółach
       Inwestor, czyli firma Margo, od początku stara się świadomie budować markę. Nie odżegnuje się od przeszłości – logo Willi Syrena nawiązuje do tego, które można było znaleźć na budynku kina. Natomiast neon, który dawniej przyświecał kinomanom jest teraz ozdobą warszawskiego muzeum i...tłem w teledyskach, tak jak w przypadku utworu "Tam tam" Moniki Lewczuk.
       To wszystko sprawia, że Willa Syrena to nie tylko miejsce do mieszkania, ale najlepszy adres w mieście.
      
       Inwestycja, która się opłaca
       Kupno mieszkania w Willi Syrena to nie tylko transakcja, ale przede wszystkim inwestycja w przyszłość. W czasach, gdy oprocentowania lokat są po prostu niskie, nieruchomość ma swoją szczególną wartość. To nie są tylko cztery ściany, okna i drzwi. To także pewność, że za kilka lat można podjąć dowolną decyzję związaną z mieszkaniem, zwłaszcza w tak dobrym miejscu. A możliwość wyboru to wolność i luksus, o którym warto pomyśleć już teraz, zanim urodzą się dzieci, zanim urosną i zanim pojawią się kolejne meble i sprzęty.
      
       Dobra promocja zawsze w cenie
       Firma Margo, która jest inwestorem Willi Syrena dobrze wie, że młodym ludziom trudniej zdobyć własne mieszkanie. Z myślą o nich przygotowała cały pakiet promocji. Wśród nich jest dobra cena – ta zaczyna się od 4200 zł za mkw. To także 200 zł mniej na każdym metrze w przypadku mieszkań do 60 mkw. czy voucher na wykończenie łazienki o wartości 8 tys. zł dla tych, którzy zdecydują się na kupno własnego M o powierzchni zaczynającej się od 70 mkw.
       Deweloper może również pomóc w uzyskaniu kredytu na dobrych warunkach, w korzystnej sprzedaży poprzedniego mieszkania, bierze na siebie organizację przeprowadzki i pomaga w urządzaniu mieszkania. Do tego wszystkiego dochodzą również obniżone stawki notarialne.
      
       Wszystkie szczegóły można sprawdzić na stronie internetowej dewelopera.
      
      
Margo Deweloper
       Biuro Sprzedaży w Elblągu

      
       ul. Grobla Św. Jerzego 5
      
       Paweł Hrycyk
       tel. 500 061 808
      
       Godziny otwarcia:
       Od poniedziałku do piątku
      
       Od godz. 9 do 17
      
       Sobota:
       Od godz. 11 do 15

      
       -------Reklama-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej