UWAGA!

Kłopoty z majątkiem

Elbląg, - Na same anonse zachęcające do zakupu lub wynajęcia budynku wydaliśmy 5 tys. zł - powiedział Mirosław Kozłowski
- Na same anonse zachęcające do zakupu lub wynajęcia budynku wydaliśmy 5 tys. zł - powiedział Mirosław Kozłowski

Budynek po policyjnych Konsumach przy ul. Królewieckiej, który elbląska „Solidarność” otrzymała w ramach odszkodowania za utracony w czasie stanu wojennego majątek, jak na razie jest źródłem zmartwień jego nowych właścicieli. Za pusty obecnie obiekt trzeba płacić, a dodatkowo na ogłoszenia o sprzedaży lub wynajmie związkowcy wydają tylko pieniądze.

Budynek, w którym niegdyś mieściło się kasyno, od ponad ośmiu miesięcy stoi pusty i niszczeje. Jak dotąd nie udało się go ani sprzedać, ani wydzierżawić. Dla elbląskiego Zarządu Regionu „Solidarności” to pewna uciążliwość.
     - Najchętniej byśmy go sprzedali lub wydzierżawili, ale nie otrzymujemy żadnych konkretnych propozycji - powiedział Mirosław Kozłowski, szef elbląskiej „Solidarności”.
     Zarząd rozesłał oferty do gazet ogólnopolskich i firm zajmujących się handlem nieruchomościami, ale jak dotychczas bez skutku.
     - Na same anonse wydaliśmy ponad 5 tysięcy zł - dodał Kozłowski.
     Otrzymany w ramach rekompensaty za utracone podczas stanu wojennego mienie budynek wart jest 800 tysięcy zł, ale szef związku zawodowego zapowiada, że istnieje możliwość negocjacji ceny.
     - Nie mielibyśmy problemu, gdyby trafiła do nas równowartość tego majątku w gotówce, a tak mamy tylko problem - stwierdził Mirosław Kozłowski.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Dobrze wam !! Jest to efekt waszej zachłanności i pazerności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  obserwator(2001-06-26)
 • niech się przeniosą z 1 Maja na Królewiecką, moim zdaniem lokal na 1 Maja bardzo szybko znajdzie nabywców i będzie po problemie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrew(2001-06-26)
 • ...a jak by była forsa to by ją można było zdefraudować, a tak nie ma co!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  pazerny(2001-06-26)
 • Popie oczy, popie garło, co zobaczy to by zżarło!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-06-26)
 • Interesy z Solidarnością? Trzeba być upośledzonym w stopniu wyższym! Tylko kabotyn.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zdrowy Rozsądek(2001-06-26)
 • I pogra sobie Solidarność na milicyjnym kasynie w którym ZOMO, w trakcie przerw w pałowaniu Solidarności, jadało sobie obiadki! Nie trzeba było pazórów wyciągać do koryta milicyjnego, bo teraz to koryto was zeżre! Solidaruchy nie czytały o Koniu Trojańskim! Brawo Zmechanizowane Oddziały Milicji Obywatelskiej, nawet zza grobu potraficie Solidarności przypałować!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-06-26)
 • Solidarność bankrutuje w milicyjnym kasynie?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Toć Kosmos(2001-06-26)
 • Jeżeli mają 5 tysięcy na ogłoszenia to znaczy że są bardzo bogaci.
 • Boze jaka to czerwona wioska ten elblag, sami sobie gotuja los, glosujac na bylych pezetperowcow i zomowcow, a wypowiedzi na tej stronie to szczyt zawisci, zlosci i radosci z niepowodzen innych, w dwoch slowach - zalosny ciemnogrod - piekielko debilizmu - scheise
 • A spodziewales sie czego innego, spojrz na wypowiedzi niejakiego Drzazgi - obserwuje jego komentarze juz dluzszy czas - szczyt idiotyzmow.
 • Panie " " nr 1: Elbląg jest takim samym miastem jak każde inne, i mieszkają w nim również ludzie tacy jak Pan, którzy odważnnie potrafią się wypowiedzieć ale tylko anonimowo. Jeśli breakuje Panu odwagi aby się podpisać (ale niestety ani trochę nie ukrywa Pan swej megalomanii) to niech chociaż powie gdzie mieszka i co robi dla swojego miasta, że jest takie wspaniałe, może w końcu elblążanie będą mieli wzorzec.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczennica(2001-06-29)
 • Panie „ „ nr 2. Na stronie elbląskiego Portelu jest chat, z którego może Pan skorzystać i pogawędzić jak sama nazwa wskazuje, gdyż „Moim zdaniem” jest możliwością wypowiedzenia się na temat a tegoż wyraźnie Pan nie dostrzega. Taki pan pretensjonalny a jednoznacznie odebrałam pańską indolencję mimo iż pominęłam fakt że „Najtrudniejsze są najprostsze pytania” - Szymborska
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczennica(2001-06-29)
Reklama