UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Cyklisto Masz trochę racji, ale tylko trochę. Głównie to Masz obowiązek jeździć ostrożnie więc proponuję trochę zwolnić, by uniknąć tego typu sytuacji. N ie strasz pieszych. A i może jeszcze warto poduczyć się troszkę z ortografii bo walisz straszne byki, aż razi w oczy.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  7
  Jamess(2018-10-17)
 • Hm...typowe-nie masz argumentów to atakujesz moją formę wypowiedzi, zamiast treść. Nie straszę pieszych tylko chciałbym żeby zrozumieli tak banalną zasadę-Chodnik dla pieszych, ścieżka dla rowerzystów. Przecież małpa by to zrozumuała że ma iść po szarym, a po czerwonym nie wolno.Owszem mam obowiązek jeździć ostrożnie i tak też jeżdżę. Mam też obowiązek korzystać ze ścieżki i korzystam. Pieszy ma obowiązek korzystać z chodnika. Więc moim zdaniem mam dużo racji, a nie tylko trochę gdy widzę pieszych nagminnie spacerującech po ścieżkach wgapionych w telefon. I piszę to tylko po to żeby uchronić pieszych bo ja jadąc nawet wolno, ostrożnie nie zawsze będę w stanie uniknąć uderzenia w pieszego. Tak jak pisalem często wchodzą nagle na ścieżkę, prosto pod koło. Wystarczy trochę liści na ścieżce i moje hamowanie nic nie da. Wjeżdżając w pieszego z tyłu automatycznie leci on na twarz, ja raczej zdąże w miare bezpiecznie upaść lub stanąć na nogach. Poszkodowany będzie raczej tylko pieszy i mój rower. I to pieszy zapłaci za swoje leczenie i za mój rower...tylko dla tego że ma problem z odrużnieniem 3 metrowego szarego chodnika od metrowej czerwonej scieżki na której co chwilę są narysowane symbole i przy której zawsze stoją dodatkowe znaki pionowe.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  2
  Cyklista(2018-10-17)
 • @Cyklista - powinieneś wnioskować o przeniesienie ścieżek i budowanie nowych w pasie drogi, jezdni, a nie w pasie chodnika dla pieszych. jeżdził byś wtedy jak ''truśka", albo zaraz był byś dawcą, a na chodniku- ścieżce próbujesz być nad. .. jak idziesz spacerować, albo gdzieś. .. to nie zawsze pamiętasz że na -co nie których chodnikach masz wytyczone ścieżki r. trochę pokory, to wy rowerzyści staliście się intruzami w świecie pieszych.
 • @Jamess - Akurat pieszy za chodzenie po ścieżce dostanie mandat i w czasie kolizji on będzie uważany za sprawcę. Chociaż rowerzyści też muszą jeździć tak aby takiego zagrożenia uniknąć.
 • Pieszy tez ma obowiązek przestegania przepisów i zachowania ostrożności...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Misiu (2018-10-18)