UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czy ktoś z szanownych przedstawicieli KOD mógłby mnie prostego człowieka poinformować w jaki sposób obecna władza ogranicza moje wolności obywatelskie? Nie mam fajsbuka więc może na łamach PORTEL-u? Który jak widzę czujnie i karnie stoi na straży deeemokracji. ..
  • TK ma funkcję kontrolną nad uchwała bym prawem. Jak będzie zależny od władzy kontroli nie będzie. Ustawa o służbie cywilnej zostanie zmieniona w taki sposób że łatwo będzie powoływać kierownictwo po linii partyjnej m jak będziesz miał takiego szefa to szybko zrozumiesz gdzie została twoja wolność
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    9
    Dariusz M(2015-12-18)
  • Hłe hłe jak zajumali kapustę z OFE bo im się budżet nie sztymował to Rzepliński najpierw zapytał JAKI WPŁYW na finanse Państwa będzie miało orzeczenie TK. To chyba nie jego rola prawda? Ma orzekać o zgodności konstytucyjnej a nie zajmować się finansami od tego mieliśmy Jana Vincenta bez Pesela To po pierwsze. Po drugie w jaki sposób będzie zależny od władzy skoro nie wprowadzono jednomyślności sędziów a tylko 2/3? To raczej podnosi a nie umniejsza prestiż TK skoro ma on rozstrzygać o najważniejszych w Polsce sprawach? O służbę cywilną nie pytałem no ale skoro zgodnie ze zmianą proponowaną przez Rząd swoi nie mogą już wybierać swoich a kilkaset ciepłych dyrektorskich posadek po 20 tysięcy miesięcznie pójdzie w cholerę to chyba świadczy o uwolnieniu etatów chyba że etatyzm jest ucieleśnieniem standardów demokracji. To po trzecie. A po czwarte. Może odpowiesz Dariuszu na moje pytanie a nie zasuwasz sztampą? , ,Czy ktoś z szanownych przedstawicieli KOD mógłby mnie prostego człowieka poinformować w jaki sposób obecna władza ogranicza moje wolności obywatelskie?
Reklama