UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem pełen uznania dla działań PiS na które czekałem 8 lat. Każde wystąpienie przedstawicieli PO/PSL/Nowoczesnej w sejmie i mediach obraża moją inteligencję, godność i poczucie sprawiedliwości. Mimo że odwróciły się proporcje w sejmie, Zjednoczona Prawica zachowuje spokój i standardy godne ludzi o wysokim ilorazie inteligencji. Logika wywodów posłów Zjednoczonej Prawicy jest zrozumiała dla każdego kto posiada IQ wyższe niż rozmiar buta. Bardzo mnie cieszy kwik, bełkot, poszczekiwanie opozycji nie mającej nic sensownego do powiedzenia wskazujący na olbrzymią frustrację z przegranych wyborów. Wiem też, że od rządzenia jest rząd a nie opozycja „ panie Petru proszę zapamiętać te słowa „ Poparcie dla PIS-u rośnie wraz z czynionymi porządkami i nadal będzie rosło o ile PIS nie odpuści. Ufam, że to dopiero początek wielkiego czyszczenia kraju ze zdemoralizowanej 8 letnimi rządami klasy próżniaczej.
  • Jeszcze trzeba czyścić: zęby, buty, uszy, wysmarkiwać baby z nosa no i na koniec należy nieco wyczyścić w flegmę pomiędzy zwojami kory mózgowej.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    JacekPlacek(2015-12-19)
Reklama