UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cieszę się że ludzie zdrowieja już cieszy mnie także ze u męża w zakładzie firma na siebie wzięła trochę odpowiedzialności i mają pomiar temperatury przed wejściem. Niby nic Ale zawsze coś.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    Barbara76(2020-04-15)
  • U kuzyna w 3miescie tak udalo sie nie wpuscic chorego do pracy moze dzieki temu nie pozarazal wiecej osob. Dobrze ze jutro ma byc nakaz zakrywania twarzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Bellahoho(2020-04-15)
  • a co to da ? czesc ludzi przechodzi wirusa bezobjawowo i zadne srawdzanie temperatury nie daje tu gwarancji. chlop niech lepiej nie wychodzi z domu jesli nie chcecie miec kwarantanny
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Jarekanty(2020-04-15)
  • Tak w szpitalach w całym kraju w szpitalach sprawdzają temperaturę i co w tym złego dla mnie tak powinno być w każdej firmie w której w ciągu dnia pojawia się dużo ludzi. Niech chłop siedzi w domu? Może od razu niech siedzi w piwnicy? I czekać aż to wszystko poleci na pysk i tak już nie jest kolorowo! Ktoś coś robi a tu już jak zwykle po co na co i w ogóle. Żal.pl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    Antypeło(2020-04-15)
  • Ludzie. Przecież maski, rękawiczki i termometr to teraz absolutna podstawa. Ostrożność ostrożność i jeszcze raz ostrożność! Szczególnie w większych skupiskach ludzi takich jak szpitale, markety i działające firmy !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Magdallena(2020-04-15)
  • Jestem tego samego zdania prewencyjnie maski i mierzenie temperatury! Zaszkodzić nie zaszkodzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Monikagurska(2020-04-16)
Reklama