UWAGA!

Kolejni ozdrowieńcy z Elbląga (aktualizacja)

 Elbląg, Kolejni ozdrowieńcy z Elbląga  (aktualizacja)

Pięć osób z Elbląga, zakażonych koronawirusem, zostało uznanych za ozdrowieńców - informuje Krzysztof Guzek, rzecznik prasowy wojewody warmińsko-mazurskiego. W regionie stwierdzono też trzy nowe przypadki zakażenia. 

Dzisiaj Ministerstwo Zdrowia poinformowało o ponad 370 nowych przypadkach zakażeń w kraju. Wśród nich są trzy z województwa warmińsko-mazurskiego i dotyczą mieszkańców powiatu iławskiego i działdowskiego.

W kraju z powodu zakażenia zmarły dzisiaj 23 osoby w wieku od 56 do 85 lat. W sumie liczba potwierdzonych zakażeń koronawirusem w Polsce wynosi już ponad 7,5 tys.. Zmarło 286 osób, wyzdrowiało około 700 osób. 

 

Aktualizacja: Dzisiaj rano służby prasowe wojewody informowały o trzech ozdrowieńcach z Elbląga (sami mężczyźni), po południu okazało się, że są kolejne dwie osoby, które pokonały koronawirusa. To kobieta w średnim wieku i młody mężczyzna, którzy opuścili już Szpital Miejski w Elblągu. 

- Już tylko dwie osoby w Elblągu mają potwierdzone zakażenie koronawirusem. Mamy też bardzo duży spadek osób na kwarantannie, obecnie dotyczy to tylko dwóch osób. Spada też liczba mieszkańców objętych nadzorem epidemiologicznym. To obecnie 49 osób - mówi Witold Wróblewski, prezydent Elbląga w codziennym raporcie po spotkaniu miejskiego sztabu kryzysowego.

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama