UWAGA!

Koncert noworoczny i Nagrody Prezydenta

 Elbląg, Koncert noworoczny i Nagrody Prezydenta
Fot. UM w Elblągu

Tradycyjnie, 6 stycznia w wieczór Trzech Króli poznamy laureatów Nagród Prezydenta Elbląga za rok 2021. Niestety z powodu pandemii – tak, jak w roku ubiegłym - uroczystość wręczenia nagród oraz koncert noworoczny nie mogły odbyć się z udziałem publiczności. Publiczność zapraszamy więc przed ekrany telewizorów i monitory - informuje Urząd Miejski.

6 stycznia dowiemy się, kto otrzymał Nagrody Prezydenta Miasta za rok 2021 za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz społeczności Elbląga. Galę uświetni koncert w wykonaniu Karoliny Leszko – wokalistki, uczestniczki programów: The Voice of Poland i Must Be The Music oraz Marcina Jajkiewicza – wokalisty jazzowego, musicalowego oraz rozrywkowego, aktora musicalowego i dyplomowanego instruktora wokalnego, w towarzystwie muzyków Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Ariela Ludwiczaka. W programie koncertu znajdą się polskie i światowe przeboje lat 20 i 30. W bogatym repertuarze usłyszymy m.in. takie utwory jak: Tango milonga, This Can’t Be Love, Seksapil, czy Powróćmy jak za dawnych lat.

Emisja gali wręczenia nagród oraz koncertu odbędzie się w wieczór Trzech Króli, 6 stycznia o godz. 16 oraz w niedzielę, 9 stycznia o godz. 16 na antenie telewizji Truso TV, a także w mediach społecznościowych Miasta Elbląg i Truso TV.

Po raz pierwszy Nagrody Prezydenta przyznane zostały w 1991 roku. Do tej pory wyróżnienie to otrzymało 232 laureatów indywidualnych i zbiorowych. Do tego zacnego grona dołączy kolejnych dziesięciu nagrodzonych, którzy otrzymają wyróżnienia w dziedzinach: przedsiębiorczość i innowacja, działalność społeczna, ochrona zdrowia, sport i turystyka, kultura i sztuka, działalność oświatowa i naukowa, działalność ekologiczna oraz w kategorii inne. Prezydent przyznał również nagrodę honorową.

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Jakie nagrody prezydenta? Czy Wróblewski ze swojej kasy ufundował nagrody? Jak nie tytuł powinien brzmieć "Koncert noworoczny i Nagrody zafundowane przez Obywatela"nie mylić towarzysza
 • Dzban roku już nagrodzony. Prezydent sam wręczy dzban???
 • Już Gruby wynagradza Elblążan, za krytykę jego rządów pozywa Elblążan do sądów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24
  4
  MakaPaka(2022-01-05)
 • U Kurskiego pandemii nie ma i koncert Marzeń był. Jeden kraj tu pandemia jest a zarazem nie ma. Cuda, cuda ogłaszają.
 • Kółko wzajemnej adoracji :D już nawet publiczność w maseczkach będzie im przeszkadzać w piciu, jedzeniu oraz wręczaniu sobie nagród :D zadufanie władzy przechodzi wszelkie granice!!!! Sobie przyznają podwyżki, a ludziom wiecznie zwiększają podatki!!!!poczekajcie urzędasy, niedługo ludzie tego nie wytrzymają. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  5
  PapaSmurf(2022-01-05)
 • RobertKoliński POwinni sobie Złotego Dzbana przyznać za całokształt - acz ze szczególnym uwzględnieniem bezczelności w fundowaniu POdwyżek: mieszkańcom opłat, sobie synekur. #elblag, #pomnikoMania, #basen, #przyroda, #złodzieje, #libki, #patodeweloperka, #ReferendumNOW! ⚡✊🚩 Hashtagi: #KoniecEryDziadocenu, #basen, #KolejNadzalewowa, #ZKM
 • @RobertKoliński - Dobre 😊
 • Jednak nie da się bez stosownego zadęcia i megalomanii podnoszącej ego pustakom. Pan prezydent nagradza, ale nie może tego zrobić skromnie, normalnie bez dodatkowych wydatków. .. Musi przepuścić drugie tyle co na nagrody na uświetnienie ich wręczenia. Czy będzie narodowo, patriotycznie i internacjonalistycznie jak to według nowej mody wprowadzonej przez NAJDROŻSZĄ siłę przewodnią naroda wolskiego, Populizm i Socjotechnikę ? Wszyscy uczestnicy będą zaszczepieni i zamaskowani, czy jednak niekoniecznie z ważnych względów wizerunkowych. .. jak na koncercie marzeń pewnego Sylwestra ? Gratulacje dla pana prezydenta Wróblewskiego za piękny łabędzi śpiew od początku roku. Basen już chyba pana nie uratuje. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  14
  2
  GłębokaMyśl(2022-01-05)
 • Miasto sie rozpada, poklejone na taśmę i druty a ten zadowolony i nagrody przyznaje! Żądamy jako mieszkańcy by prezydent przedstawił do PUBLICZNEJ wiadomości zaświadczenie o stanie swojego zdrowia (głównie psychicznego). Jego obecne działania podważają stan i kompetencje do kierowania miastem !
 • @RobertKoliński - No popatrz a tobie znowu nic nie dali kiedyś tu pisałeś że zostałeś głosem ludu! I lud ani jego przedstawiciele nie docenili ? Czyli tyle lat komentowania ubliżania plucia na ludzi robienia z siebie publicznie błazna ośmieszanie się nic nie dało? Myślę że praca w biedronce dałaby Panu więcej satysfakcji
 • @RobertKoliński - Mieli cię zaprosić, ale podobno dres ci się pod pachą rozerwał "hashtagowy wojowniku"
 • O pracownicy urzędu miejskiego już dostali prikaz minusowania. Kiedy Wróbel zrozumie że jako osoba publiczna jego działania muszą być transparentne, sam się pchał na "afisz"do sprawowania publicznej funkcji i jego psim obowiązkiem jest rozwiewania wszelakich wątpliwości swoich działań ! Jak mu sie to nie podoba może w każdej chwili zrezygnować- płakać nie będziemy !
Reklama