UWAGA!

Krynica Morska. Ciało na plaży

 Elbląg, Kąpiel w morzu może zakończyć się tragicznie
Kąpiel w morzu może zakończyć się tragicznie (fot. RG, ilustracja do tekstu)

Na plaży w Krynicy Morskiej znaleziono dziś (7 sierpnia) rano zwłoki mężczyzny. Prawdopodobnie jest to ciało poszukiwanego 37-latka, który w sobotę wszedł do morza, by ratować tonącego.

W sobotę (4 sierpnia) około godziny 15 w miejscowości Piaski 55-latek wraz z rodziną wszedł do morza, w pewnym momencie na tyle oddalił się od brzegu, że stracił grunt pod nogami. Inny mężczyzna próbował mu pomoc, ale opadł z sił i wyszedł na brzeg, żeby wezwać pomoc. Wtedy na pomoc ruszył 37-latek, który z nieznanych przyczyn zniknął pod lustrem wody. 55-latek został wyciągnięty na brzeg, gdzie ratownicy WOPR rozpoczęli akcję reanimacyjną. Niestety, mężczyzna zmarł.
       Na miejscu natychmiast ratownicy WOPR rozpoczęli przeszukiwanie dna morskiego za drugim mężczyzną, do poszukiwań skierowani zostali również policjanci, straż pożarna i służby ratownicze Brzegowej Stacji Ratownictwa SAR ze Sztutowa.
       Dziś o godz. 6.25 dyżurny nowodworskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o znalezieniu na plaży w Krynicy Morskiej zwłok ludzkich. Prawdopodobnie jest to ciało poszukiwanego 37- latka. Nowodworscy policjanci będą dalej wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
      
Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Gdańskim

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama