UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Lolelb spłycasz moją wypowiedź nigdzie nie napisałem i nie odważyłbym się tego zrobić aby ludzi żyjących w ubóstwie określać mianem "patologii" pisałem właśnie o potrzebie dawania "wędki i nauce łowienia" ponieważ na tym winna polegać prawdziwa pomoc, dawanie ludziom pieniędzy rozszerza już istniejąca patologię i prowadzi do zatracania u ludzi chęci do pracy (prosta reguła - "dają to biorę po co pracować") Zgadzam się z Twoimi argumentami dotyczącymi rządzących - JESTEŚMY ŹLE RZĄDZENI ale program 500+ nie poprawi sytuacji a poszerzy grono patologii i umocni już istniejącą. Jeszcze raz powtarzam rozdawnictwo nie umocni gospodarki państwa dzięki której istnieje budżet a pieniądze na program 500+ są z budżetu. Ludzie zrozumcie to !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    8
    ztrójkądzieci(2016-02-16)
  • To nie było do Pana proszę nacisnąć pokaż wątek po drugie takie rozdawnictwo jest w większości krajach UE to nie jest nasz problem, naszym problemem jest to że miliony wykształconych, w wieku produkcyjnym obywateli wyemigrowało z kraju i te dzieci które skorzystają z 500+ zrobią tak samo. Ci co wyjechali nie musieli korzystać z nauki łowienia a więc dlaczego wyjechali. bo tu nie ma przyszłości i całe te programy z UP, staże, szkolenia w większości są o du. .. rozbić:) tylko firmom szkoleniowym przynoszą pożytek. Być może się mylę proszę mnie przekonać że o tym:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Lolelb(2016-02-16)
Reklama