UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Oczywiście że poszerzy, rozdawnictwo prowadzi do zanikania cechy operatywności. Przykład - Niemcy i problem z imigrantami. Zadaj sobie pytanie a potem spróbuj na nie odpowiedzieć - Dlaczego imigranci masowo walą do krajów takich jak Niemcy czy Wlk Brytania ? przypadek że właśnie tam jest szeroko rozwinięta opieka społeczna ??? Do Lolelb - znowu piszesz o oczywistych oczywistościach już Ci napisałem że zgadzam się z argumentami że w Polsce źle się dzieje ale program 500+ nie polepszy tej sytuacji nie oszukujmy się to chwilowy zryw który "wykrwawi nasz budżet w w przyszłości osłabi gospodarkę czyli ucierpimy na tym wszyscy produktywni, największe korzyści osiągną bezproduktywne jednostki patologiczne (żyjący w ubóstwie ludzie również ale im tego nie żałuję jednakże jak odsiać ziarno od plew ? masz pomysł ?)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    8
    ztrójkądzieci(2016-02-16)
  • Szanowny kolega kładzie nacisk na sytuację budżetową a czy zastanawiał się nad przyczynami? Dlaczego nasz budżet jak twierdzi, nie stać? W czym niby jesteśmy gorsi od innych krajów a co do emigrantów to jest błędna polityka emigracyjna UE chyba nie ma nic wspólnego z 500+.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    Lolelb(2016-02-16)
  • Szanowny Lolelb no właśnie ja jestem człowiekiem który stara się nie oglądać za siebie i nie płakać nad przeszłością czy też ją rozpamiętywać może dzięki temu zarabiam całkiem przyzwoicie bo skupiam się na jutrze a wczoraj dla mnie nie istnieje. Co do programu 500+ bezpośrednio do polityki migracyjnej może i nie ma ale dałem przykład którego się domagano ode mnie, że polityka rozdawnictwa i zbytnia opiekuńczość państwa może prowadzić do patologii.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ztrójkądzieci(2016-02-16)
  • A mnie się wydaje że Pan tak naprawdę to albo nie ma dzieci albo już są dorosłe i po prostu żal Panu jak i wielu wielu innym że ich ten program ominie. Niestety ale tak to już jest że niektórym się po prostu nie dogodzi. No ale to przecież Polska i tutaj narzekanie na wszystko i wszystkich to codzienność więc trochę więcej luzu i życzliwości :)
Reklama