UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @nold - a apropo słuchawek, dlaczego kierowcy, jadąc samochodem słuchają radia/muzyki? W ten sposób też (częściowo) zagłuszacie sobie to co się dzieje na drodze. Mało tego, same samochody często są dodatkowo wytłumione, żeby właśnie nie słyszeć otoczenia (m. in. klaksonów). Albo taki co jedzie np. starym BMW i na cały regulator UMCA, UMCA!!! Mogę się założyć, że taki nawet nie usłyszy jak tir będzie na niego trąbić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    0
    ambroży(2015-09-30)
  • Oczywiście że masz rację. Mnie to również drażni ale to nie jest droga by uznać że kierowcy są "be" a rowerzyści "cacy". Wyraziłem swój pogląd i oczekuję argumentów. Problem dotyczy braku kultury jeżdżących zarówno na dwóch jak i na czterech kółkach.
  • Przykład 12 Lutego rowerzyści szybko jadą z górki po chodniku od strony Teatralnej w wąskie przejście przy Świat Dziecka, nie wiem z czym tkwi przyczyna tej sytuacji po drugiej stronie jest ścieżka rowerowa ale chyba w drugim kierunku. W każdym bądź razie kiedyś przy Świecie Dziecka był szeroki chodnik teraz okrojony na potrzeb linii tramwajowej która być może nigdy nie powstanie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Porządek(2015-09-30)
Reklama