UWAGA!

Legenda powróciła!

 
Legenda powróciła!
fot. Michał Skroboszewski

Po raz pierwszy zaprezentowano go w 1982 r. Teraz ten kultowy model powraca do Europy po 14 lat przerwy w zupełnie nowej odsłonie. Najnowsza generacja Toyoty Camry wysoko podnosi poprzeczkę, oferując zaawansowaną technologię i niedościgniony styl. - Pragnę przypomnieć, że Camry to samochód, który ugruntował na świecie renomę Toyoty. Można więc powiedzieć, że legenda powraca – mówił Jacek Knedler, właściciel salonu Toyota Knedler, podczas oficjalnej prezentacji samochodu w Elblągu. Zobacz więcej zdjęć. 

Od momentu premiery ta flagowa limuzyna Toyoty znalazła 19 mln nabywców. Teraz na drogi wjeżdża ósma generacja Toyoty Camry, która łączy pewność prowadzenia z nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykończenia.
       - Nowa Toyota to samochód, który przenosi naszą markę w zupełnie nową przestrzeń technologiczną – tak o tym nowym samochodzie opowiadał Robert Różalski, kierownik działu handlowego w elbląskim salonie Toyota Knedler. - Samochód jest zbudowany na zupełnie nowej platformie TNGA, która zapewnia mu większą sztywność nadwozia i dużo niższy środek ciężkości w porównaniu do innych samochodów oferowanych do tej pory. To samochód wyposażony w układ hybrydowy czwartej generacji, o łącznej mocy 218 koni mechanicznych, co pozwala go rozpędzić do 100 km/h w 8,3 s.
       Auto, w standardowej wersji, wyposażone jest w systemy aktywnego bezpieczeństwa, m.in. aktywny, adaptacyjny tempomat w pełnym zakresie prędkości, asystenta pasa ruchu z systemem powrotu na zamierzony tor jazdy oraz system antykolizyjny z wykrywaniem pieszych. To wszystko uzupełnia wnętrze, wyposażone w 7-calowy ekran TFT umieszczony pomiędzy zegarami, wyświetlacz projekcyjny HUD czy 8-calowy panel dotykowy połączony z systemem Premium Audio JBL z 9 głośnikami.
      
       Premierę w elbląskim salonie Toyoty uświetnił występ zespołu Szalone i Szalone Małolaty ze Studia Artystycznego Katarzyny Panicz. 
       - Dziękuję dzieciom oraz rodzicom, którzy go przygotowali, a także pani Katarzynie Panicz - powiedział Jacek Knedler. 
       Wracając jednak do samochodu - wzbudził on ogromne zainteresowanie wśród gości. Nie brakowało chętnych do tego, żeby usiąść za kierownicą, goście wypytywali również o szczegółowe parametry techniczne, a także o dostępność nowej Toyoty Camry. Warto dodać, że można ją nabyć już teraz, w przedsprzedaży.
      
       "Europejska Toyota postrzega Polskę jako najbardziej perspektywiczny rynek dla tego auta. Polacy doskonale pamiętają legendarne Camry z lat 90. Dziś przedsprzedażowa oferta połączy przestronność i komfort flagowego modelu z bardzo atrakcyjnym cennikiem. Zaledwie po 2 dniach obowiązywania oferty specjalnej prawie 500 polskich klientów zakomunikowało nam zainteresowanie tym modelem”– powiedział Robert Mularczyk, PR Senior Manager Toyota Motor Poland.
       Produkcja nowej Toyoty Camry rozpocznie się w lutym 2019 roku. Pierwsze egzemplarze tego modelu trafią do swoich nowych właścicieli w drugim kwartale 2019 roku.
      
      
Toyota Knedler
       Elbląg, Kazimierzowo 4 B
       tel. 55 23 60 900
      
       Godziny otwarcia:
       Od pon. do pt.
       Od godz. 8 do 17
      
       Sobota
       Od godz. 9 do 14
      
       www.toyota-knedler.com.pl
      
      
----------Art. sponsorowany---------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej