UWAGA!

LifeClinica wie, jak dbać o pacjentów

 LifeClinica wie, jak dbać o pacjentów

Największe w regionie centrum rehabilitacji, zaawansowane poradnie specjalistyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt, medycyna estetyczna, znakomici lekarze, którzy przyjmują zarówno w poradniach komercyjnych jak i bezpłatnie w ramach kontraktu z NFZ. To wszystko znajdziecie w Elbląskim Centrum Medycznym LifeClinica.

Lifeclininca powstała po to, by kompleksowo dbać o zdrowie i samopoczucie pacjentów. Pracuje tutaj ponad 70 specjalistów z niemalże każdej dziedziny medycznej, którzy zapewniają profesjonalną i kompleksową opiekę zdrowotną.

 

Centrum rehabilitacji

Elbląskie Centrum Medyczne LifeClinica to największe centrum rehabilitacji w regionie. Na co dzień pacjentami zajmuje się wyspecjalizowana kadra 5 fizjoterapeutów, którzy do dyspozycji mają najnowsze i najskuteczniejsze urządzenia medyczne, które dosłownie stawiają pacjentów na nogi.

Na szybką i kompleksową pomoc mogą liczyć wszyscy pacjenci, zarówno ci którzy na co dzień zmagają się z bólem na skutek zwyrodnień kręgosłupa i stawów, jak i osoby po zabiegach operacyjnych oraz urazach sportowych. Szeroka oferta rehabilitacyjna sprawia, że można zabiegi idealnie dopasować do potrzeb pacjenta.

 

Zbadaj się!

Szeroka oferta badań diagnostycznych to jedna z wizytówek LifeClinica. Pacjenci mogą skorzystać m.in. z pełnego zakresu usług diagnostyki ultrasonograficznej, kardiologicznej, okulistycznej, neurologicznej, dermatologicznej, alergologicznej oraz pulmonologicznej. Dokładny zakres badań diagnostycznych dostępny jest na stronie w linku.

 

Oczy pod kontrolą

Chcesz dokładnie zbadać swój wzrok, przyjdź do LifeClinica. Tu można przebadać oczy za pomocą dwóch specjalistycznych oraz mało inwazyjnych badań. Jedno z nich pozwala na bardzo dokładne zbadanie siatkówki: jej struktury, grubości włókien nerwowych czy stanu nerwu wzrokowego. Dzięki drugiemu można precyzyjnie określić stan naczyń krwionośnych w oku. Oba badania cechuje to, że są całkowicie bezpieczne, można je wykonywać w każdym wieku, a ich dokładność sprawia, że są one doskonałym narzędziem diagnostycznym. Zarówno OCT oka, jak i angioOCT to najnowocześniejsze metody diagnostyczne.

W Centrum Medycznym Lifeclinica można również wykonać dwa zabiegi okulistyczne:

- usunięcie zaćmy ultradźwiękiem z implantacją soczewki zwijanej asferycznej 

- usunięcie zaćmy powikłanej ultradźwiękiem z implantacją soczewki zwijanej asferycznej.

Klinika dysponuje również lampą szczelinową - przyrządem medycznym składającym się z silnego źródła światła połączonego z mikroskopem rogówkowym. Dzięki niemu można dokładnie zbadać struktury przedniego odcinka oka: powiek, twardówki, spojówek, tęczówki, soczewki i rogówki. W klinice można wykonać również operację zaćmy.

 

Medycyna estetyczna

Siła natury połączona z wiedzą i najnowszymi metodami regeneracji skóry - takie metody stosują lekarze z LifeClinica. Wiosna to idealny moment, by skorzystać z zabiegu mezoterapii igłowej, po którym skóra zaczyna produkować kolagen, elastynę i kwas hialuronowy, a nowoczesne urządzenie medyczne Dermapen DP-3 sprawia, że zabieg jest krótki i o wiele mniej bolesny.

Dermapen DP-3 daje szerokie spektrum możliwości. Można nim wykonywać zabiegi nie tylko na twarzy (w tym w delikatnej okolicy ust i oczu), ale i na dekolcie, szyi, brzuchu, udach czy pośladkach. Co ciekawe, urządzenie to sprawdza się również na skórze... głowy i bardzo często stosowane jest przeciwko łysieniu czy nadmiernemu wypadaniu włosów.
        

6 dni w tygodniu

Elbląskie Centrum Medyczne LifeClinica, pacjentów przyjmuje przez sześć dni w tygodniu – w dodatku również bezpłatnie! Jest także jedynym miejscem w regionie, w którym pomoc można uzyskać także w sobotę, poza izbami przyjęć i szpitalami. Do lekarza pierwszego kontaktu należy udać się od razu, gdy tylko zauważymy coś niepokojącego. Wizyty pediatryczne dla dzieci są dostępne również w sobotę. 

Elbląskie Centrum Medyczne LifeClinica to wysoka jakość realizowanych usług oraz profesjonalizm na każdym polu. Warto dodać, że zostało wyróżnione w ogólnopolskim plebiscycie Orły Medycyny 2019. Pod uwagę wzięto prawie 240 tysięcy firm oraz przeanalizowano 2,8 mln ocen pacjentów zamieszczonych w Internecie. W gronie laureatów znalazło się jedynie 4,1 proc. firm. Lifeclinica może poszczycić się statusem największej, prywatnej kliniki w północno – wschodniej Polsce. To 2,5 tys. mkw. powierzchni urządzonej pod nowoczesnej usługi medyczne, największe centrum rehabilitacji w regionie i bardzo zaawansowane poradnie diagnostyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt. To tutaj znaleźć można znakomitych lekarzy, przyjmujących bezpłatnie (od poniedziałku do soboty) w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, a także blisko 80 lekarzy specjalistów, którzy prowadzą pacjentów w ramach poradni komercyjnych.

 

Elbląskie Centrum Medyczne LifeClinica

ul. Węgrowska 3

 

Godziny otwarcia:

Pon. - pt. - od godz. 8 do 20

Sobota – od godz. 8 do 15

 

tel.: 55 235 11 94
       e-mail: rejestracja@ecmlifeclinica.pl

www.ecmlifeclinica.pl

Facebook

Instagram

 

---- artykuł promocyjny ----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie