UWAGA!

Magiczna noc w Malborku

 
Elbląg, fot: Tomasz Kłos (archiwum MWC)
fot: Tomasz Kłos (archiwum MWC)

Magic Malbork to jedno z niewielu takich wydarzeń w Polsce i tym samym niesamowite show z udziałem akrobatów, laserów, świateł i muzyki. Magiczna noc w magicznym mieście w sobotę, 13 sierpnia.

- 13 sierpnia Malbork stanie się magiczną sceną, na której rozgrywać się będą pokazy sztuki tanecznej i akrobatyki, muzyka na żywo oraz niesamowita gra ogni, laserów i efektów świetlnych. Stałym już elementem jest videopmapping czyli „rzucanie” komputerowego obrazu na mury zamkowe - mówi Magdalena Marszałkowska, dyrektor Malbork Welcome Center, zajmującego się promocją tego wydarzenia. - Chcemy pokazać, że w Malborku dużo się dzieje, że powstają imprezy o charakterze zarówno średniowiecznym, jak i współczesnym. Magic Malbork jest młodą imprezą, ale zdobyła już kilka cennych nagród przede wszystkim za swój nietypowy, magiczny charakter.

 


       Głównym punktem Magic Malbork będzie jak zwykle niepowtarzalny wieczorny spektakl na Wałach von Plauena przy zamku, łączący ze sobą różnorodne formy sztuki: muzykę, taniec, obraz i światło. Wystąpią grupy akrobatyczne, w których wykonaniu będzie można zobaczyć zapierające dech w piersiach akrobacje na dużych wysokościach, a także muzyka na żywo.
       Z pewnością będzie to niesamowite wrażenie, gdyż wszystko razem - gra świateł, laserów, muzyki, sprawią, że to będzie jeden z niewielu tego typu spektakli w Polsce.
      
       W programie m.in.:
       godz. 13 - nauka tańca dla mieszkańców i turystów, mimowie, szczudlarze, body painting, animacje uliczne
       godz. 22 - wieczorny magiczny spektakl z tańcem, laserami, muzyką i śpiewem na żywo, ogniami, efektami pirotechnicznymi, akrobatycznymi układami w powietrzu, videomapping, pokaz sztucznych ogni i wiele innych.
      
       Bilety w cenie 10 zł, 30zł i 40 zł – w zależności od sektora. Rezerwacja i sprzedaż biletów: telefonicznie (55) 647 47 47, (55) 647 14 30 w. 48, mailowo: bilety@magicmalbork.pl, cit@mwc.malbork.pl lub za pośrednictwem stron www.bilety.magicmalbork.pl i www.magicmalbork.pl
       Na tych stronach można sprawdzić aktualną dostępność miejsc siedzących na trybunach na Wałach von Plauena podczas nocnego widowiska - Magic Malbork.
      

Biuro Promocji Turystyki i Kultury Miasta Malbork
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Promujemy Elbląg-Miasto Emerytów. Chcesz się wyspać porządnie przyjedź do Elbląga. Tu nic się nie dzieje, a po godz. 19:00 miasto już śpi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  DOBRANOC(2011-07-26)
 • Racja Elblag jedno wielkie sanatorium szpitale i koscioły hahaha Gdzie mlodziez ?? wkolo sami starcy!!! Koszmar wychodzisz na ulice tu noc zywych trupow Powinni tu krecic hociaz horrory
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Straszny(2011-07-26)
 • po 19 to miasto nieśpi tylko umiera a młodzież ucieka gdzie pieprz rośnie i tam znajduje pracę i wynagrodzenie na rozrywki
 • Może by tak na wszystkich drzewach zawiesić hamaki i promować Elbląg jako senne miasto
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  tyiity(2011-07-26)
 • Czego chcecie przecież zamka nie mamy więc czego nocnych przyśpiewek góralskich w ratuszu?
 • JASNOŚĆ Najlepiej widać z daleka i powiem wam że planują w Elblągu nakręcić film, kolejną część z serii 2 starych tetryków, statystów będzie pełno Niebawem będzie tak jak w Szczecinie że na skwerach i w parkach (poza sezonem gdzie widać studentów) widać tylko starych ludzi tz takich grubo po 50-ce Stare miasto żyje tak jak u nas do 22 imprezy odbywają się na Wałach Chrobrego ale ilość ich można policzyć na palcach.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JASNOŚĆ(2011-07-26)
Reklama