UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nasze władze miasta jak zwykle nie potrafią należycie przygotować uroczystości by godnie uczcić uroczystości narodowe. Najwyższy czas odwołać te nieudolne władze i wybrać ludzi mądrych i kompetentnych.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    53
    43
    TeofilSkorupa(2022-04-26)
  • @TeofilSkorupa - Tu się z Teofilem zgodze
  • A ja się nie zgodzę
  • @TeofilSkorupa - A czego oczekujesz ? Parady wojskowej, przeglądu wojsk, wizyty Prezydenta, Mniistra MON i może przelotu eskadry F-16.Obchody Święta 3 maja zgodnie z protokołem i rangą wydarzenia. Tak jak wypada.
  • @TeofilSkorupa - Zgadzam się z panem krużgankiem oświaty w całej rozciągłości jego jakże mądrej i odkrywczej wypowiedzi. TYLKO PRZELOT KLUCZA 7 ŁODZI PODWODNYCH nad miastem GODNIE uczciłby rychły powrót Elbląga do roli jednego z NAJPOTEZNIESZYCH portów Europy i świata oraz należycie zaprezentował możliwości kończonego kanału sułeskiego przez wolską Chorwację.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    10
    9
    GłębokaMyśl(2022-04-26)
  • @TeofilSkorupa - "Najwyższy czas odwołać te nieudolne władze i wybrać ludzi mądrych i kompetentnych" - znaczy pisowców?, tak kompetentnych pisowców? Ja widzę wśród nich tylko lizusów i cwaniaków, których polecasz?
  • @TeofilSkorupa - Betonowy Teofil na prezydenta, wiwat Jarosławiu
  • Skorupa będzie żandarmem w saint trpez. el
  • @TeofilSkorupa - PiS na konstytucję ma wyjebongo od lat a Ty się podniecasz jakimiś rocznicami. Rocznica wejścia do UE ? Rocznica konstytucji ? No trochę konsekwencji.
  • hahaha
Reklama