UWAGA!

Mała bohaterka

Elbląg, Karolince gratulował bohaterskiej postawy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu nadkom. Robert Muraszko
Karolince gratulował bohaterskiej postawy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu nadkom. Robert Muraszko

5-letnia Karolinka Zawadzka ze Starego Dolna w gminie Markusy uratowała 3-letniego chłopczyka, który wpadł do betonowej studni wypełnionej wodą. Chłopczyk, dzięki bohaterskiej postawie swojej koleżanki, jest cały i zdrowy. Dzisiaj (18 września) zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu nadkom. Robert Muraszko odwiedził Karolinkę i wręczył jej upominki.

Wczoraj (17 września) po południu policjanci z Gronowa Elbląskiego pojechali na interwencję do Starego Dolna, gdzie dziecko wpadło do studni. Na miejscu było także pogotowie ratunkowe. Jak się okazało, 3-letni chłopczyk podczas zabawy chciał umyć ręce w studni. Kiedy pochylił się, stracił równowagę i wpadł do wody. Na szczęście w pobliżu była jego 5-letnia koleżanka. Karolinka Zawadzka szybko pomogła chłopcu wydostać się z wody wyciągając go za ubranko. Następnie pobiegła po rodziców.
     Chłopcu nic się nie stało. Zachłysnął się jedynie wodą i bardzo mocno wystraszył. Gdyby nie szybka reakcja Karolinki, mogłoby dojść do tragedii.
     Dzisiaj zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu nadkom. Robert Muraszko odwiedził Karolinkę. W dowód uznania, gratulując i dziękując za bohaterski czyn, wręczył jej upominki. Jednocześnie pogratulował rodzinie dziewczynki.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Ciekawy zwyczaj wprowadził Portel - dziennikarze nie podpisują swoich tekstów imieniem i nazwiskiem, jak w każdej normalnej gazecie, tylko inicjałami czy wręcz jedną literą. Z czego to wynika?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  gdański dziennikarz(2008-09-18)
 • Gratulacje dla Karolinki. ..
 • Bardzo ofiaena postawa dziecka i co za tym idzie policja też się należycie zachowała.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Alternator(2008-09-18)
 • może wstydzą się swoich tekstów???
 • JASNOŚĆ W zupełności popieram dziennikarza gdańskiego drodzy, szanowni redaktorzy tudzież inni piszący na tym forum miejcie odwagę się podpisać
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  JASNOŚĆ(2008-09-18)
 • Pan komendant ładnie się zachował wobec dziewczynki, ale rodzicom dzieci to powinien pałą na gołe siedzenie po 10 sztuk przyłożyć, za niezabezpieczoną studnię. Czy dużo trzeba było żeby chłopczyk wciągnął za sobą dziewczynkę i tragedia byłaby w dwóch rodzinach. Czy ludzie potrafią tylko płodzić dzieci, a bezpieczeństwa im zapewnić już nie potrafią.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zbulwersowany(2008-09-18)
 • bardzo odważna dziewczynka :):)
 • Kochanie jestes bardzo dzielna. .. .. duzo buziaczkow dla Ciebie, jestes odwazna dziewczynka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  emerytka........(2008-09-19)
 • o proszę wreszcie o czymś poinformowali. Bo ostatnio portel słynął tylko z reklamówek co nowego w kinie. .. . Gratuluje małej
 • Do gdański dziennikarz: a coś ty taki mądry?? napisałeś komentarz i też zostałeś bezosobowy a nie pomyślałeś że ludzie to zawsze szukają dziury w całym i zawsze będą szukać sobie problemów tak jak właśnie ty teraz to robisz :) pozdrawiam
 • od zawsze na portelu i nie tylko na portelu dziennikarza podpisują się pseudonimami. .toś wyskoczył; p
 • za 20 lat wyjdzie za niego za mąż i chłopak będzie żałował że go uratowała. .hehe:) a poważnie - Gratulacje -zuch dziewczynka. Takich nam w naszej PL ludzi trzeba. .. A rodzicom rzeczywiście pałą na gołe dupska się należy-za bezmyślność. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  rodzic(2008-09-19)
Reklama