UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Koczkodan - Mały człowieczku, nie ma żadnej ideologii LGBT, to po prostu nieszczęśliwi ludzie, którzy kochają inaczej. Nie manifestują po to aby przekonywać innych że ich sposób życia jest lepszy lecz dlatego, że mają swoje trudności życiowe na które my jesteśmy ślepi. To że zauważymy ich problem nie znaczy jeszcze że znajdzie sięrozwiązanie satysfakcjonujące wszystkich.
  • Jest ideologia LGBT. Znasz kogoś, kto nie ma problemów? Jakoś ja nie manifestuję z tego powodu, że firma upada, albo czeka mnie generalny remont mieszkania, na który mnie stać.
  • Tak jasne i swoje problemy chcą załatwić poprzez obrażanie uczuć religijnych większości Polaków, którzy są chrześcijanami? Nie rozśmieszaj mnie jakby chcieli załatwić swoje problemy, to mieliby takie transparenty, a nie takie, które obrażają chrześcijan i prowokują zadymy.
  • Totalne bzdury. Kazdy ma jakis problem ale nie urzadza manifestacji i jeszcze obraza innych. Tolerancja . a kto ich tak atakuje i jakie maja problemy bo nie moge nic znalezc w sieci.napisz czego oni chca.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    223532(2019-08-19)
  • Jakie trudności życiowe .....trudności życiowe to mają ludzie z trójką dzieci zarabiający 3 tyś
Reklama