UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • PYTANIE DO KOBIET LES: Jednej rzeczy nie kumam w waszych zwiazkach, brzydza was faceci, model rodziny: kobieta+ meżczyzna to na cholerę w waszym lesbijskim zwiazku zawsze jedna udaje faceta a druga zone???:)) Same sobie zaprzeczacie, najgorszy dla mnie jest ten zenujacy widok kobiety która najczesciej wyglada jak: menel robotnik: przygarbione plecy, krotka fryzura, tatuaz w eksponowanym miejscu (najchetniej kotwica na przedramieniu:)))), spodnie opuszczone w kroku i jak by mogla to co 5 sekund spluwala by charczyscie. .. To jest taki zalosny kuzwa widok ze rece opadaja. .. Wytlumaczycie to katolowi, hetero w imie toleranci i milosci??:)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    katol-hetero(2019-08-21)
  • To się za taką nie oglądaj. Uwierz mi, taka kobieta nie chce żebyś zwrócił na nią uwagę jak na kogoś atrakcyjnego. Mnie też brzydzi widok lysego faceta z brzuszkiem piwnym w koszulce z polską flagą, który modli się w niedzielę a resztę tygodnia chleje i używa przemocy wobec swojej kobiety i dzieci
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    ..brak slow(2019-08-26)
Reklama