UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za mało jest lekcji religii w szkołach i dlatego taka ciemnota jest i te protesty są. Religia powinna być w szkole codziennie - dwie godziny lekcyjne i o b o w i ą z k o w a !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    78
    fan pissu(2020-10-25)
  • @fan pissu - religia w szkołach to dopiero ciemnota
  • Po Twoim wPiSie widać, że za mało miałeś religii w szkole. Ludzie opamiętajcie się !!! Szatan was opętał !!! Protesty urządzają ! Pieniędzy na onkologię się domagają, a osłom z PiSu (oj, klawisz "P"mi się źle wciska, posłom miało być)więc osłom z PiSu (znowu to "P". .. wiecie o co chodzi z tym klawiszem), którzy tak ciężko pracują i takie dobre ustawy uchwalają żałujecie kasy na podwyżki i diety i kilometrówki. Ojciec Dyrektor ledwo koniec z końcem wiąże a nauczyciele podwyżek domagają się ! Policja też ! I służba zdrowia te nieroby. .. .. Piekło was pochłonie. .. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    15
    fan pissu(2020-10-25)
  • @fan pissu - Piekło juz niedługo nas pochłonie mamy 270 mld deficytu, jesteśmy najbardziej zadłużonym krajem UE ale jak to mówił klasyk. .. demokracja musi kosztować buhahahhaha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    4
    ***** ***(2020-10-25)
  • @***** *** - a kto ten taki deficyt zrobił ???!!! No nie PiS chyba. To Tusk i ta banda POwców do ruiny kraj doprowadziła i te 270 miliardów ukradli. Po restauracjach chodzili i jedli ośmiorniczki po 18 złotych za kilogram My się dobrze gospodarzymy i nie jemy ośmiorniczek i dlatego suweren nas wybiera ciągle żebyśmy rządzili.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    13
    fan pissu(2020-10-25)
  • @fan pissu - Dlaczego portel toleruje zębów. Litości przecież jego trzeba izolować.
  • @fan pissu - Nie mówił Ci lekarz że czopków się nie łyka.
  • @fan pissu - A kto to jest Tusk?
  • @fan pissu - spie. .. .laj pisuarze
  • @fan pissu - Jak kraść to miliardy a nie opier.. .. kontenery PCK buhahhaha
  • @***** *** - gosc was troluje jak ta lala, a wy kupujecie wszystko jak stara baba na bazarze :D
  • @fan pissu - tylko dwie ? trzy dziennie !!! - po co matematyka, po co polski - niech wyrastają takie matoły jak ty - takimi łatwiej rządzić !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    troglodyta(2020-10-26)
  • @troglodyta - wróć proszę do swojej jaskini, już tam Cię wołają.
  • @troglodyta - podobasz mi się gościu. .. .Tylko religia. Sama religia. 6 godzin religii dziennie - w szkole. A po południu, na plebanii albo w sypialni katechetycznej. Boże, pomyliłem ! Nie sypialni. Salce katechetycznej - OBOWIĄZKOWE nauki przedmałżeńskie, bo tylko Ksiądz wie jak powinna żyć Polska Rodzina. Ale przedtem trzeba zakazać całkowicie tego Internetu. Bo to narzędzie Diabla i mąci ludziom w głowach. Podobasz mi się gościu. .. .Będą z Ciebie ludzie. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    3
    fan pissu(2020-10-26)
  • @fan pissu - Niestety z ciebie już ludzi nie będzie.
  • @troglodyta - Jakoś dziwnie się składa że najwięcej matołów jest jednak wśród tych co żyją bez żadnego kręgosłupa.
  • @fan pissu - Rozumiem iż pisze to fan pissu, a nie pisu!
  • @fan pissu - Szkoda, że nie wychodowałeś mózgu. ***** ***, ***** Epidiaskop i ciebie już nawet nie za poglądy tylko za twój nick.
  • no wiesz. .. .. :). O co Ty mnie posądzasz. .. .:). Jestem zadeklarowanym fanem. .. .. Do grobowej deski !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    fan pissu(2020-10-26)
Reklama