[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

MotoGóry – Kaukaz 2013

Elbląg, Tomasz Sulich.
Tomasz Sulich.

W czterdzieści dni chcą przejechać ponad 10000 km, zdobyć najwyższe szczyty Kaukazu, poczuć smak lokalnej kultury i sprawdzić legendy mówiące o niezwykłej gościnności tamtejszych ludzi.

Projekt „MotoGóry” zrodził się w zasadzie niezależnie w głowach Ernesta Jóźwika i Tomasza Sulicha. „Kaukaz 2013” to ich pierwsze wspólne przedsięwzięcie, które ma łączyć trzy wielkie pasje, jakie dzielą: góry, podróże i motocykle. Na dwóch motocyklach planują przejechać ponad 10000 km przez terytoria dziesięciu państw, mając na to wszystko 40 dni. Na swej drodze będą poszukiwać przygody, życzliwych ludzi, fantastycznych widoków i niezapomnianych przeżyć. Oprócz poznawania świata z pozycji kierowcy motocykla planują też sprawdzić swoje możliwości w potężnych górach Kaukazu oraz Wyżyny Armeńskiej. Za swoje cele obrali Elbrus (5642 m n.p.m. – górę zaliczaną do Korony Ziemi), Kazbek (5047 m n.p.m. – Gruzja,) Bazarduzu (4466 m n.p.m. – Azerbejdżan), Aragac (4095 m n.p.m. – Armenia) i Ararat (5122 m .n.p.m. – Turcja).
       Kierują się jedną zasadą: 100 procent drogi na motocyklach + 100 procent noclegów pod namiotem = 200 procent przygody!
       Startują 7 września!
      
       Tomasz Sulich – elblążanin, z wykształcenia dziennikarz. Jak sam mówi, męczy się siedzeniem w domu i pasywnym wypoczynkiem. Od młodego zafascynowany podróżami, których realizację zaczął kilka lat temu. Uzależniony od uczucia „bycia w drodze”, tej lekkiej niepewności, ciągłej zmienności, niekończącej się ciekawości i chęci poznania. A jeśli podróż to na własną rękę, rowerem, pieszo, „na stopa” czy motocyklem, bo tylko tak można samemu tworzyć bieg wydarzeń. Od pierwszego wyjazdu w Bieszczady całkowicie zakochany w górach. Teraz wraz z Ernestem zamierzą połączyć swoje pasję pod szyldem „MotoGóry”.
      

 

Przygotowania do wyprawy śledzić można na: www.facebook.com/MotoGory, www.motogory.pl.
       Relacja z wyprawy we wrześniu na portEl.pl.
      
      

Redakcja
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama