UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jam jest chłopem, a piszę to, aby nie określano mego postu, że spłodziła go nawiedzona baba. Przejrzałem zdjęcia i nadziwić się nie mogę. Oto dorosłe, no stare chłopy, paradują w krótkich porciętach jakby zdzeciniali i pozostali na etapie starszaka z dietsadu. To już synkowie nie uchodzi, bo trąci dziwactwem. Dorosły chłop i w takich majtach no to jeszcze brakuje mu opiekunki, która trzymałaby go za rąsię no i może wyprowadziła siusiu. Do jasnej ciasnej weźta dorośnijta i przestańta ćwiczyć głupa i ubierajcie się jak na mężczyznę przystoi. I nie chodzi tu o pogodę czy o nie pojętą wygodę lecz o zasadę. Krótkie spodenki to nosimy na plaży albo w obejściu swojej daczy czy w czasie pracy na działce.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    53
    DNCHBWKG.(2020-09-05)
  • @DNCHBWKG. - Ty delikatnie mówiąc jakiś psychiczny jesteś
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    35
    5
    ŁoMatko(2020-09-05)
  • @DNCHBWKG. - Za komuny byl taki zwyczaj, ze tylko dzieci chodzily w spodenkach. Ostro komuna plynie w zylach :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    3
    PreczZKomuno!(2020-09-05)
  • @DNCHBWKG. - Drogi Gościu, to że ktoś nosi krótkie spodenki to chyba nie jakieś wykroczenie co??? Każdy nosi, co lubi nosić, z tym tylko, aby nie siał zgorszenia i obrzydzenia. Myślę, że nie powinieneś narzucać komuś, co ma nosić !!!!!
  • @DNCHBWKG. - Chłopcem jest i nim pozostanie, bez względu na wiek
  • @DNCHBWKG. - DNCHBWKG to nasz elbląski stand-uper. Nikt z Was nie poznał się na jego poczuciu humoru. No trudno. .. Fajnie się czyta te wszystkie komentarze o szortach, starych podpicowanych gratach i braku masek. Znaczy, że wystawa zrobiła wrażenie :)
  • @DNCHBWKG. - DNCHBWKG to nasz elbląski stand-uper. Nie poznaliście się na jego poczuciu humoru. No trudno. ..
Reklama