UWAGA!

Muzyka łagodzi obyczaje

 Elbląg, Gwiazdą ostatniego dnia miejskiego świętowania był Piotr Rogucki i zespół Coma
Gwiazdą ostatniego dnia miejskiego świętowania był Piotr Rogucki i zespół Coma (fot. Michał Skroboszewski)

"Spadam. Co się wyprawia?". No, właśnie, co się wyprawiało podczas ostatniego dnia miejskiego świętowania? Na scenie na Wyspie Spichrzów wystąpiła Coma z Piotrem Roguckim. Było szaleństwo i to pozytywne, które, niestety, przyćmiła późniejsza porażka naszej reprezentacji w meczu z Kolumbią. A było tak miło... Zobacz fotorelację.

Dni Elbląga to w dużej mierze wieczory - koncertowe. Dziś (24 czerwca) zaczął Fumez, a zakończyła Coma. W świetnym stylu, co potwierdzili fani Piotra Roguckiego. Zespół gościł już na naszym świętowaniu kilka lat temu, teraz został przyjęty z równym entuzjazmem.
       Muzyczne emocje to jedno, ale dziś dopełniły je sportowe. Można powiedzieć, że kultura spotkała się z kulturą fizyczną. Niestety, na niekorzyść tej drugiej. Elblążanie, którzy wybrali się do strefy kibica, by tam dopingować polską reprezentację w meczu z Kolumbią, nie kryli rozczarowania. "Bez stylu, bez agresji, bez sensu"- komentowali. Dobrze, że muzyka łagodzi obyczaje...
      
      
A

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • No i dostali w d. .. .. Więcej reklam panowie, po co trenować !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  1
  MaszaiMiedzwiedźhaha(2018-06-24)
 • Gamonie przegrali. .. .no tak zamiast na wypoczynek z rodzinkami do Dubaju, to byli. .. tylko w Juracie, pewnie stad brak wszystkiego. .. .
 • .. ha ha. .. więcej reklam panowie. .. !, !!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  SzaszeńkaiMaszeńka(2018-06-24)
 • Panowie piłkarze, tylko reklamy!!!!co tam treningi. .. .wstyd. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  7
  1
  Ihbihvuyguyg(2018-06-25)
 • My nie mamy pilkarzy, u nas sa celebryci!
 • Wielkie dzięki za koncert! Było super. Dla organizatorów jedynie taka uwaga że teren przydałoby się wyrównać przed imprezą, dużo nierówności.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  Jaśnieja(2018-06-25)
 • Piłkarze? Lepiej uczesani niż utalentowani.
 • Fart się skończył, Nawałka się skończył, Lewy się skończył. Boniek się skończył. PZPN tak kombinował, abyśmy byli losowani z pierwszego koszyka i nic to nie dało. Czas pokazał że nie zasłużyliśmy na to. Jeśli trener ma swoich faworytów, którzy na ogół mają ból d... od siedzenia na ławie, to dobry wynik nie jest możliwy.
 • zamknąć strefę kibica, szkoda kasy, przestanie jakiś prywaciarz sprzedawać wodę ala piwo po 8 zł. Czy ktoś zajmię się tą sprawą, w końcu ta strefa powstała z naszych podatków
 • na innym portalu matki małych dzieci narzekają że nie mogły wnieść nawet małej wody w butelce dla dziecka. O co chodzi, czy redakcja mogłaby zająć się tym tematem?
 • Redakcja sie tym nie zajmie, bo nie robi sie w gniazdo w ktorym sie siedzi.
 • A ja szedłem do kolegi, który byl z dziecmi juz przy scenie. Mialem paczke żelek dla dzieci i niestety nie zostałem wpuszczony z jedzeniem przez smutnych panów przy bramce. Odwróciłem sie na pięcie i zostawiłem 50 złotych w Pub Specjal. A chcialem je wydac pod sceną. Nie to nie :-p
Reklama