UWAGA!

Myjnia nie będzie już przeszkadzać?

Elbląg, Myjnia nie będzie już przeszkadzać?

Właściciel myjni przy ul. Dąbka zbuduje dodatkowe miejsca parkingowe, ekrany wygłuszające hałas, a myjnia nie będzie czynna w nocy. Takie zapewnienia usłyszeli od inwestora i urzędników mieszkańcy i okoliczni przedsiębiorcy, którzy skarżą się na uciążliwe sąsiedztwo myjni. Spotkanie w tej sprawie odbyło się za zamkniętymi drzwiami, bo wiceprezydent Witold Wróblewski wyprosił dziennikarzy z sali.

Myjnia przy ul. Dąbka przeszkadza okolicznym mieszkańcom, właścicielom pobliskich lokali oraz Gildii Kupców Żuławskich. Skarżą się na hałas, zapachy i korki, które powodują kierowcy czekający w kolejce do myjni. Wszystkich skarg urzędnicy i właściciel myjni wysłuchali podczas czwartkowego spotkania w ratuszu.
       Skargi nie spowodują, że myjnia zniknie, bo, jak twierdzą urzędnicy, została zbudowana zgodnie z prawem. Jej właściciel obiecał jednak, że od najbliższego weekendu myjnia będzie czynna tylko do godziny 22. Ma także wybudować dodatkowe miejsca parkingowe dla czekających w kolejce kierowców i ekrany, które mają ograniczyć hałas.
      
       Więcej w materiale filmowym.
      

      
      
GR, Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • W Elblągu to zawsze wszystko wszystkim przeszkadza!! Nigdy nie jest dobrze!! Ale w kolejkach do myjni też jest źle stać!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  kierowca(2010-04-09)
 • Hm, nie źle stać w kolejkach do myjni, tylko kolejki do myjni blokują wjazd na parking przy Gildii to po pierwsze, po drugie hałasu zbytniego tam raczej nie ma. .. a po trzecie w końcu kuFFa ktoś wydał pozwolenia na budowę w tym miejscu i powinien wziąć pod uwagę ewentualne przeszkody i zagrożenia
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  o ja cie ...(2010-04-09)
 • Ile tupetu trzeba mieć, albo jakim strachem trzeba być podszytym, aby spotkanie w ważnej społecznie sprawie zamknąć przed dziennikarzami. Ale wiadomo, władza rodem z SLD, ma zakodowane nawyki cenzorskie. Myślę, że grunt pod tę myjnię sprzedano drogo i to był jedyny cel "ratusza", pieniędzy na opłacenie rzeszy urzędników, naczelników, prezydenta i jego wice, potrzeba przecież mnóstwa. Ustawowe dochody miasta spadają, trzeba więc jakoś sztukować ten budżet. A by prawdziwe intencje urzędników nie wyszły na jaw, trzeba zamknąć usta prasie. Prasa, na szczęście, staje się coraz odważniejsza.
 • Ja mam rozwiązanie na korki blokujące parking - wybudować druga bliźniaczą myjnię i problem sam się rozwiąże.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Lubiący hałas(2010-04-09)
 • Bardzo rzadko widziałem tam kogoś w nocy jak myje samochody, ten argument to bzdura!!!! A ulica i autobusy nie przeszkadzają, może też zamknąć???
 • Myślę że Ktoś wziął niezłą kasę a, teraz boi się że sprawa wypłynie i lepiej aby tą sprawę załatwić szybko i cicho.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  dedektyw(2010-04-09)
 • Nic się w mieście nie robi- ŹLE, coś się robi /to urzędnicy biorą łapówki/- też ŹLE. .. .Biedni są ci komentujący /nie powiem ludzie/. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  100 % Elblążanin(2010-04-09)
 • Komu przeszkadza???? Tym co wszystko całe życie przeszkadza. Przeszkadza im to że mieszkają w Elblągu przeszkadza im to że mają po 60 lat. Generalnie wszystko!!!!
 • Elbląg to miasto bogatych komuchów! Przesiąkło komuną na wiele lat, korki i kolejki, kolejki i korki to codziennośc Elbląga gdziekolwiek sie pojedzie na myjnie, do centrum czy do hipermarketów kolejki wrosły w krajobraz tego miasta, abogatych dlatego ze wystepuja o kadzej porze bez wzgledu na to czy jest godzina 7 rano, 13 czy 22! Całe szczescie ze nie musze juz tam mieszkac.
 • Fajnajest ta myjnia, ale zeby stac tyle w kolejce do niej to juz wole umyc sobie samochod recznie na podworku. .
 • myju, myju
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  bob umyty(2010-04-09)
 • Orkan, my też się cieszymy - że już tu nie mieszkasz!
Reklama