UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
  • MariuszLewandowski-Fc Nie dziele ludzi na pisiorów i po -wcóe ale na mądrych i głupich i tych którzy kierują się zasadami i interesami. Byli tam i tacy i tacy i to właśnie zaleta tego basenu że można pogadać z każdym o wszystkim i bez spiny Prezydent i Cieć w kąpielówkach wyglądają tak samo Skoro lubisz pisss zapraszam do Gdańska jest tam fajny apartament BDSM tyle że w piwnicy obskurnej kamienicy w okolicy nowej komendy policji przy Elbląskiej. Panią chętną żeby cię obsikać też znajdziesz a w basenie sikają tylko szmondaki No i system filtracji sobie z tym poradzi ponieważ robi wrażenie przekrojami rur cyrkulacji. W cenniku wcale nie ma wejścia na godzinę co mnie dziwi bo pomimo swoje głupoty w kwestii godzinówki masz racje tyle że za 10 zł bo to szybka kąpiel relaksacyjna A bilet dzienny powinien być wielokrotnego wejścia podobnie jak rodzinne Cennik zdecydowani do poprawy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    0
    7
    MariuszLewandowski-Fc(2025-06-30)
  • Chciałem wejść na otwarcie, ale niestety nie wpuszczono mnie. Dlaczego nie wpuszczono, a dlatego, że grzecznie zapytałem się czy mogę wejść. Nawet przechodzący Prezydent na moją prośbę odmówil mi wejścia. Chciałem tylko obejrzeć obiekt, nie korzystać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    6
    9
    Zwykły mieszkaniec(2025-06-30)
  • MariuszLewandowski-Fc @Zwykły mieszkaniec - Ciekawa uwaga że brak biletu dla zwiedzających... cennik do poprawki, ,, ,,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
    2
    6
    MariuszLewandowski-Fc(2025-06-30)
  • Wszystko ładnie, fajnie, tylko gdzie jest woda; )??
  • Łał aż 3 tory pływackie. Może mikro olimpiadę zrobimy bo przy kilku osobach dorosłych to już tłok będzie. Pytanie co ma robić reszta elblążan??
  • @xix - Z 3 torami to 1000 lat będzie się zwracał.
  • @MariuszLewandowski-Fc - I jest mój ulubieniec i są ponownie recepty na wszystko. Na cennik, na organizację basenu, nawet na życie dla ludu. I to jest prawdziwy geniuś!!! Tylko jednego pomysłu brak jak zwykle, dla samego siebie jak tu wreszcie po 60tce się usamodzielnić, wyprowadzić od mamusi i tatusia, znaleźć pracę, a może nawet coś na kształt kobiety....
  • @Zwykły mieszkaniec - Ja niedawno przechodziłem koło lotniska. Też chciałem zobaczyć, ale mnie nie wpuścili bo nie miałem biletu. Skandal.
  • ,W czasie deszczu i burzy bilety powinny być tańsze.
  • Chyba lalkę dmuchaną, kto by wytrzymał z takim indywiduum? Raz mu się udało.
  • No właśnie, a ja chciałam zwiedzić autobus ZKM, ale kierowca od razu uprzedził mnie, że muszę mieć bilet. No skandal, ja tylko chciałam zwiedzić.
  • Zniszczyli taki duży teren na malutki basen. Porażka i strata pieniędzy na budowę. Każdy lepiej wspomina tamten duży basen i zielony teren wokół
Reklama