UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nagradzamy za wiedzę

2020-10-05
Aktualizowany 2020-10-06 07:00
 

Laptop od prezydenta, tablet od marszałka i aparat fotograficzny od Rady Miejskiej - takie nagrody mogą zgarnąć zwycięzcy II Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu. Zaloguj się na portEl.pl i baw się z nami 21 października o godz. 18.

W tym roku sytuacja nas zmusiła, by II Wielki Test Wiedzy o Elblągu odbył się tylko internetowo, ale trzeba szukać plusów w tych minusach. Siedząc w domu w kapciach możesz powalczyć o nagrody i błysnąć wiedzą.

 

Co trzeba zrobić?

- zalogować się 21 października przed godz. 18 na swoje konto na www.portEl.pl Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz je założyć tutaj UWAGA! Nie musisz się logować, jeśli chcesz jednie sprawdzić swoją wiedzę, a nie walczyć o nagrody.

- kliknąć w link, przekierowujący do quizu, który pojawi się o godz. 18 na portEl.pl

- odpowiedzieć na 60 kolejnych pytań na temat Elbląga, z których każde będzie zawierało cztery warianty odpowiedzi (tylko jedna jest prawidłowa).

- żeby walczyć o nagrody quiz należy rozwiązać najpóźniej do godz. 18.20. Czas odpowiedzi jest tak krótki, a pytania tak skonstruowane, by korzystać z głowy, a nie wujka „Google”.

Listę laureatów podamy po godz. 19 na portEl.pl. O miejscu decyduje liczba zdobytych punktów (każda prawidłowa odpowiedź to 1 pkt). W przypadku równiej liczby punktów uczestników o miejscu decyduje czas rozwiązania testu.

 

Uroczyste wręczenie nagród „dziesiątce” laureatów odbędzie się 26 października o godz. 16 w sali kameralnej kina Światowid oczywiście przy zachowaniu wszelkich środków bezpieczeństwa związanych z pandemią. Z laureatami skontaktujemy się mailowo.

 

Jak nagradzamy za wiedzę?

- Nagrodą za I miejsce jest laptop – ufundowany przez prezydenta Elbląga,

- za II miejsce – tablet ufundowany przez marszałka województwa,

- za III miejsce – aparat fotograficzny ufundowany przez Radę Miejską w Elblągu.

- za miejsca 4-10 – nagrody ufundowane przez sponsorów

 

Coś na rozgrzewkę

Namiastką tego, jak będzie przebiegał II Wielki Test Wiedzy o Elblągu, będzie quiz rozgrzewkowy, który przeprowadzimy w sobotę, 10 października o godz. 9. Tutaj pytań będzie jednak mniej, bo 30, a czas na rozwiązanie 15 minut, pozostałe zasady się nie zmieniają. W quizie rozgrzewkowym również przewidzieliśmy nagrody. Za I miejsce – 300 zł, za II – 200 zł i za III – 100 zł ufundowane przez wydawcę portEl.pl

 

Wyniki na żywo

Wyniki obu testów będą podawane "na żywo" na specjalnej stronie, której adres podamy wraz z linkiem do testu. W tabeli wyników można będzie sprawdzić swoją aktualną pozycję, wynik i czas rozwiązania testu. W rubryce "uczestnik testu" będzie wyświetlany  nick lub początek adresu mailowego, który służył do zalogowania przed testem. Nick można dodać lub zmienić przed testem na stronie.

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy osoby w każdym wieku, które chcą sprawdzić swoją wiedzę o Elblągu. 

Regulamin testu znajdziecie tutaj

 

Organizatorami II Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są: Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl i telewizja Truso.tv 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: prezydent Elbląga Witold Wróblewski, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Elblągu Antoni Czyżyk.

Sponsorami II Wielkiego Testu Wiedzy o Elblągu są firmy: DeltaOPEGiEKA oraz Schmid Energy Solutions.

red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Zobacz inne quizy portElu

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama