UWAGA!

Nareszcie weekend

 Elbląg, Nareszcie weekend

Tym razem czekaliśmy tylko cztery dłuuuugie robocze dni... Nareszcie nadchodzi! Już weekend. Radość, ale i dylemat - co zrobić z wolnym czasem? PortEl przedstawia Czytelnikom możliwości ciekawego i aktywnego spędzenia nadchodzącego weekendu w Elblągu i okolicach.

Pogoda nienajgorsza ... Dziś przejściowe zachmurzenie, w piątek i sobotę przelotne opady, a w niedzielę pochmurno. Za to zapowiadane są całkiem przyjazne (jak na listopad) temperatury - w granicach 10-12°C.
      
       W tym tygodniu mamy przedłużony weekend, z uwagi na przypadający w piątek (1 listopada) dzień Wszystkich Świetych. W piątek i sobotę na cmentarzu przy ul. Agrykola i na Dębicy odbędą się specjalne nabożeństwa i celebracje.
       Wielu z nas będzie w tym czasie odwiedzać groby rodziny i znajomych nie tylko w Elblagu. Jeśli miewacie problem z ich odnalezieniem, warto skorzystać z ogólnopolskiej wyszukiwarki grobów, która obejmuje też elbląski cmentarz Dębica. Jak to zrobić przeczytacie w naszym artykule.
       Ale zanim wyruszycie na cmentarze możecie oddać się straszeniu i zabawie - dziś (31 października) Halloween. Gdzie się bawić podpowie Wam Ściąga portElu.
      
      
Znajdziecie czas na kino? U nas sprawdzicie premiery i repertuary kinowe.
       Na dziś kino „Światowid” zaplanowało specjalną  Filmową fiestę. W programie imprezy - supertwardziel w filmie Maczeta zabija, meksykańskie przekąski i konkurs, dzięki któremu spod kina można odjechać z fasonem - limuzyną.
      
       Weekend możecie zakończyć koncertowo. W niedzielny wieczór (3 listopada) o godz. 20.15 w ramach promocji płyty w Mjazzdze zagra Pigma.
      
       Wiecie o jakieś wartościowej czy ciekawej imprezie, macie nietypowy pomysł na weekend? Piszcie, czekamy na wasze komentarze.
      
Redakcja portElu życzy Czytelnikom dobrze spędzonego weekendu.
      

      

Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Reklama