UWAGA!

Nie dajmy się sprowokować

Elbląg, Nie dajmy się sprowokować
(fot. Studio Dwa)

Na murach katedry pojawiły się dziś w nocy napisy wykonane, sądząc po ich treści, przez przeciwników pochówku pary prezydenckiej na Wawelu.

Tego skandalicznego aktu wandalizmu nie są w stanie usprawiedliwić żadne emocje wywołane tą decyzją. Jakiekolwiek protesty, oczywiście nie w tej formie, miały sens przez kilkanaście godzin po jej ogłoszeniu. Akty tego rodzaju godzą w pamięć wszystkich 96 ofiar tragedii pod Smoleńskiem. Wbrew różnym kontrowersyjnym decyzjom, które mogą się przecież jeszcze pojawić, my Polacy nie możemy dać się sprowokować. Nie możemy przede wszystkim dać się podzielić z powodów, które tak naprawdę, mają znaczenie wyłącznie emocjonalne i żadnego przełożenia na nasze funkcjonowanie jako państwa i narodu. Takie podziały mogą być wykorzystane tylko przeciwko naszym interesom, do prowadzenia jakiś brudnych politycznych gierek i zbijania kapitału przed nadchodzącymi wyborami. Ci, którzy dokonali tego chuligańskiego wybryku, dali się niestety w to wciągnąć.
      
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • głupców jest sporo, jeżeli przestaniemy zwracać na nich uwagę. Sami się wytłuką szukając wrogów. Cierpliwość i pokora to dobre cechy. Oczywiście w konfrontacji bezpośredniej - nie ulegać.
 • Ja rozumiem, że mozna być przeciw bo sam mam podobne zdanie, ale nie grafiti i tym bardziej na ścianie Katedry!!! Trzeba być skończonym chamem, żeby w ten sposób niszczyc najcenniejszy elbląski zabytek!:(
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  POrażony;((2010-04-16)
 • Kardynałowi Dziwiszowi to my już podziękujemy. .. Księża powinni łączyć a nie dzielić.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  ave pdg(2010-04-16)
 • Zgadzam się z Włodkiem w 100%.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  M.K-S.(2010-04-16)
 • to nie Dziwisz podjął decyzje tylko rodzina o On się do niej przychylił.
 • Sory ale co dokładnie jest napisane na tym murze?? wogole to tez nie jestem za wawelem ale ta "manifestacja" to przeginka
 • Policja musi zrobic wszystko co w jej mocy żeby złapac tych idiotów. Proponuje zeby Prezydent Elblaga wyznaczył za ujawnienie tych paperluchów dużą nagrodę.
 • Jestem osobą niewierzącą i się tego nie wstydzę. Jestem przeciwnikiem pochowania Kaczyńskiego na Wawelu i całego fanatyzmu z tym zwązanego. Ale tego poje. .. ca co to zrobił powinno sie ze skóry obedrzeć. Jest to poniekąd moja dzielnica i uwierz mi kolego, że cię znajdę. Maszyna ruszyła i zostaniesz ukarany - nie za poglądy a za dewastację zabytku z którego powinniśmy być dumni.
 • A ja myślę, że autorowi tego napisu jest wszystko jedno gdzie pochowają Kaczynskich. .. Zwykły wandal, pewnie pijany chciał coś zniszczyć i zniszczył. Mam nadzieję, że uda się go namierzyć. Jestem za pomysłem nagrody od prezydenta miasta dla osoby, która pomoże w odnalezieniu sprawcy. ..
 • Jest mi wstyd po praz pierwszy, że mieszkam w tym mieście. Poglądy poglądami, ale takich aktów wandalizmu nie rozumiem. W dodatku na odnowionej katedrze. Przechodząc obok, myślałam, że ze wstydu zapadnę się pod ziemię. .. Widok nastoletnich chłopców robiących sobie zdjęcia na tle napisu ze śmiechem na ustach dopełnił wszystkiego.
 • przejrzeć monitoring złapać gnoja, zdjęcie gęby z nazwiskiem opublikować w mediach, zdrowo wpier. .ć kijami !! i
 • skąd ja znam język takich odezw. .. .. Na murach katedry pojawiły się dziś w nocy napisy wykonane, sądząc po ich treści, przez przeciwników socjalistycznego porządku prawnego. . Tego skandalicznego aktu wandalizmu nie są w stanie usprawiedliwić żadne emocje wywołane decyzją o podwyżkach cen żywności. Jakiekolwiek protesty, oczywiście nie w tej formie, nie miały sensu. Akty tego rodzaju godzą dobro obywatela socjalistycznej Polski. .Wbrew różnym kontrowersyjnym decyzjom, które mogą się przecież jeszcze pojawić, my Polacy nie możemy dać się sprowokować. Nie możemy przede wszystkim dać się podzielić z powodów, które tak naprawdę, mają znaczenie wyłącznie emocjonalne i żadnego przełożenia na nasze funkcjonowanie jako państwa i narodu. Takie podziały mogą być wykorzystane tylko przeciwko naszym interesom, do prowadzenia jakiś brudnych politycznych gierek i zbijania kapitału przez czarne siły reakcji. .Ci, którzy dokonali tego chuligańskiego wybryku, dali się niestety w to wciągnąć. Dajemy zdecydowany odpor takim aktom wandlaizmu, w duchu socalizmu i braterstwa ludu pracującego miast i wsi. WRACA NOWE :((
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Rapaport_XXL(2010-04-16)
Reklama