UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zrobimy te nagrania, audio i viedeo, przedtstawimy 1000 dowodów na to ze psy ujadaja non stop w granicach Parku Krajobrazowego, gdzie obowiązuje CISZA ze względu na ochronę środowiska ! Zakłocają codzinnie spokój mieszkającymw okoicy, łamane są przepisy Unijne. Dodatkowo panienki ze schroniska wyprowadzają pieski non stop wzdłuż ulicy Okrężnej na spacerki cała ulca jest OSRANA. Grabiłem właśnie trawnik na poboczu, gdy paniena poswoliła swojemy Budogowi wysrać sie na zagrabinej przezmnie ziemi. Ta sprawa nie jest dla Sądu to sparwa do Prokuratury o ewidentne, notoryczne łamanie pzzrepisów o ciszy i spokuju w miejscu zamieszkania. Nie trzeba biegłego tylko nagrania i zdjęcia osrywanej non stop ulicy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    19
    zieminain(2014-01-03)
  • Kup sobie stopery do uszu to przestaniesz człowieku mięć problem. Ja nie wiem skąd wy się bierzecie.
  • Nagrać to ty się możesz jak mruczysz pod prysznicem
  • Trzeba było zamieszkać na wyspach lub jedź do LAS VEGAS tam masz miasto i nie ma schronisk w mieście - jakbym Cię znała to po mordzie bym z chęcią na trzaskała- gdyby zlikwidowali schronisko to wojna by w naszym mieście powstała bo są tysiące ludzi, którzy kochają zwierzęta i na to nie pozwolą- najlepiej jakąś bombę pod wasze chatki dać ! wtedy przymusowo zmienicie miejsce zamieszkania i po problemie o ile przeżyjesz ten wybuch szujo bez serca ! To są zwierzęta, które nie mają domu ! Naturalne że pies szczekał, szczeka i szczekać będzie. Widziały gały co brały miejsce zamieszkania Twojego nie jest przymusowe a z wyboru- NIE PASUJE TO W***AJ gdzie indziej !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Judyta_g(2014-01-05)
Reklama