UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • MariuszLewandowski-Fc Pierdzenie zostawiam Panu. Ja robię co chce i nie Pan mi życie układać będziesz. Rok temu bzdurą było Referendum dziś to trzecie wydarzenie w Polsce i najważniejsze w Elblągu. Moja działalność dla Pana może być podejrzana ale jak ma Pan pytania to ja nie mam nic do ukrycia. Znam też paru takich co całe życie spędzili za kratami jeden niedawno nawet zmarł Mandela się nazywał jakbyś Pani nie wiedział kto to zapraszam do wikipedii. Doświadczenie mam bardzo praktyczne i szerokie co widać po trafności moich przepowiedni. Panu życzę podobnych doświadczeń to i rozumu Panu przybędzie,
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    MariuszLewandowski-Fc(2014-01-04)
  • Ja tak jak i 70% Elbląga dalej uważa referendum za wielką bzdurę, nic w tej kwestii się nie zmieniło. Chciałeś Pan Panie Lewandowski zaistnieć i przypisać sobie tę zasługę, ale się nie udało. W Polsce powszechnie wiadomo, że do tego bezsensownego referendum doprowadził Palikot i PiS - najzwyklej w świecie się dogadali (PiS dał kasę, Palikot zajął się reszta wykorzystując takie marionetki jak Pan Panie Lewandowski) - kto słuchał taśm prawdy Wilka ten wie, jak się to wszystko odbyło. To teraz Panie Lewandowski do rzeczy co zawdzięczamy temu referendum, nic, ponieważ jest to dalej kontynuacja polityki poprzednika - te same metody, takie samo zadłużanie, te same oszustwa. Ludzie tacy jak Pan uwierzyli w cud, którego nie ma, a macie radochę tylko dlatego, że pozornie wygraliście zamieniając PO na PiS - które w istocie niczym się nie różni. Kasa na referendum i przedterminowe wybory to kasa wyrzucona w błoto, zubożyła to miasto i tych mieszkańców. Tu chodzi wyłącznie o cel polityczny - to kolejne najpierw 2,a później 4 lata rujnowania miasta. Ale Pan Panie Lewandowski jest szczęśliwy, że to już nie PO niszczy tylko PiS. Ciekawe co takiego Panu obiecano?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    5
    Moczydłowski(2014-01-05)
Reklama