UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nie żyje Leszek Czyżewski, przez wiele lat związany z Domem Dziecka Orle Gniazdo w Marwicy

 
Elbląg, Leszek Czyżewski,
Leszek Czyżewski, fot. arch. Starostwa Powiatowego w Elblągu

Po walce z ciężką chorobą odszedł w wieku 46 lat Leszek Czyżewski, dyrektor Centrum Administracyjnego do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Pasłęku, wcześniej wieloletni wychowawca Domu Dziecka „Orle Gniazdo” w Marwicy.

Leszek Czyżewski był między innymi twórcą ADeHaDowa - wypoczynku i obozów terapeutycznych dla dzieci z ADHD, ODD, Zespołem Aspergera. Był pedagogiem, socjoterapeutą, dydaktykiem, od bardzo wielu lat związany był z Placówką Opiekuńczo - Wychowawczą "Orle Gniazdo" w Marwicy oraz "Samodzielnym Mieszkaniem" w Pasłęku, jako wychowawca i opiekun prawny wielu wychowanków - obecnie pełnił funkcję dyrektora Centrum Administracyjnego do Obsługi Placówek Opiekuńczo Wychowawczych. Leszek Czyżewski to również były pracownik Centrum CBT Elbląg, pracujący w terapii dzieci i młodzieży, członek Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa w Elblągu, w strukturach którego m.in. szkolił kandydatów na rodziców zastępczych.

- Przyjaciel rodzin zastępczych, serdeczny kolega. Był niezastąpiony w organizowaniu zajęć dla dzieci, spotkań integracyjnych. Szkolił rodziców zastępczych, prowadził warsztaty. Niezapomniane dla nas będą festyny rodzinne w Marwicy, na które zawsze nas zapraszał, odkąd został dyrektorem domu dziecka. Będzie nam go bardzo brakowało - czytamy we wpisie Stowarzyszenia Zastępczego Rodzicielstwa Elbląg. 

oprac.daw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama