UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • 80 % manifestującej młodzieży, od przedszkola uczęszczała dwa razy w tygodniu na lekcje religii. Pytanie do świeckich i duchownych katechetów: co robiliście na tych lekcjach, skoro teraz młodzi Polacy mówią Kościołowi - dosyć, my nie chcemy abyście mówili, jak mamy żyć. Czy młodzi nie rozumieją Dekalogu (pomimo 900 godz. religii- tyle lekcji ma uczeń od przedszkola do matury), czy też władze państwowe i hierarchowie naszego Kościoła nic nie wiedzą o naszym młodym pokoleniu?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    27
    10
    babunia(2020-11-02)
  • @babunia - Wiedzą jak molestować Hashtagi: #Ksiaze
  • @babunia - Pozorne prawdy wyłożeone pozornie. .. .. oto cała prawda o lekcjach religii. Nauka a religia różnią się jednak bardzo. W nauce liczy się sprawdzalny dowód. W religii niczego się nie sprawdza tylko wierzy. .. .na słowo! Często słowo głoszone przez nieodpowiednich ludzi. Czasmi trąci to faryzeuszostwem.
  • @babunia - Nie utożsamiają garstki protestujących z ogółem młodzieży. Młodzież, którą ja znam nie ma nic wspólnego z tymi wymaganymi ludźmi. Jakie kobiety, jaka młodzież. Ta garstka ludzi to nie jest grupa reprezentatywna ani kobiet, ani młodzieży. Dziś w TV jedna z ich przedstawicielek krzyczała na wiecu jaka jest dumna, że brała udział w sztucznym poronieniu. Takie żałosne kobiety jak ona nie zasługują na dar macierzyństwa.
  • @klmn - taaa, szczgolnie ze nauka idzie w parze z wiarą, bo inaczej nic po niej, a teoria w nauce to tylko teoria przeciez a nie prawda objawiona
  • Jeżeli tak bardzo chesz wierzyć to pewnie wierzysz w to iz ziemia jest płaska i spczywan na grzbietach 4 słoni. .. .
  • @babunia - Czego na tej religii się nauczyli ? Modlitwy na pamięć ? Tych tematów dotyczących świadomego podjęcia współżycia, aborcji to chyba element edukacji seksualnej, która jest takim gwoździem niezgody dla kościoła i MEN. Najlepiej wypuścić młodego człowieka jak czystą kartkę i bum ciążą przed 18stką. Ksiądz to taki Pan w sukience, który mówi Ci jak żyć a nic o tym życiu nie wie. Totalnym absurdem jest aby facet, bez jakiejkolwiek elementarnej wiedzy o życiu rodziny, nauczał o rodzinie (najprostszy skrót to nauki przedmałżeńskie).
  • Pytanie za 100 pkt: a co może wiedzieć na temat wychowania dzieci i rodzenia lesba, do tego brzydka lesba?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    5
    Mariachi(2020-11-03)
  • @babunia - Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie. .. taką myśl pozostawił Jan Zamoyski pod koniec XVI wieku. To prawda, ale współcześni rodzice nie stanęli na wysokości zadania. .. Poznali przepis na dziecko, a nie na jego wychowanie. .. Wychowanie zostawili szkole, Kościołowi, a sami się nie przyłożyli, choć to ich główne zadanie. .. Zadaniem prawdziwych rodziców jest posiadanie i wychowanie potomstwa (tu zachodzi koniunkcja)!!! Wniosek jest prosty - u podstaw leży kulawa rodzina, a właściwie jej brak! Dziś w modzie nie jest ani ojciec, ani matka, dziś są przygodni partnerzy, którzy niewiele mają wspólnego i nie poczuwają się do odpowiedzialności. Bez serc, bez ducha. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    RodemzElbląga(2020-11-03)
  • @RodemzElbląga - Wolisz poprzedni system wychowywania, ja też - wp... l i patrzeć czy równo puchnie w ten sposób wybije się z d... głupoty, do pracy i do nauki a nie rewolucje hołoto w głowie.
  • @RodemzElbląga - Szukam przygodnego partnera, ,nawet choc by tera, ktory bez serca, bez ducha, tak po prostu mnie dzis wyr. .. cha. Aaa I wazne jest!- z samochodem, no I oczywiscie z Elblaga rodem. To mlodosc I oda mnie tak rozpiera, te marsze I strajki ta rewolucja, I nawet nie czuje jak mnie rozbiera, ta koronowa ewolucja.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    Mancius(2020-11-03)
  • @Mariachi - A chcialby kto. to coś???
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Bee .fee(2020-11-03)
  • @Mancius - Podaj adres to przybede. w samochodzie cie zdobede. i bez serca i bez ducha moja pala cie wyr. .. .cha
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    Z Elblążkowa(2020-11-03)
Reklama