UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Krótka historia kłamstwa (na zdjęciu)PiSowskich kłamczyń i łajdaczek - łżą, plują, hejtują, przyłapane na gorącym uczynku idą w zaparte kłamiąc dalej: - To nie moja ręka! Na pohybel patoprawicowej, zaprzańskiej czerni i oczywiście ***** ***! Hashtagi: #patoprawica, #WyrokNaKobiety, #kler, #lajdactwo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    20
    RobertKoliński(2020-11-03)
  • @RobertKoliński - PiS dał ci przekop Mierzei, za którym podobno jesteś, PiS dał ci piątkę dla zwierząt, jako temu zatroskanemu o środowisko, PiS dał ci iście komunistyczny program 500+, a ty kąsasz rękę, która dała ci to wszystko o czym marzyłeś. No, ale jak to mawiał twój idol Stalin - rewolucjonista nie ma honoru, domu i moralności. Dla rewolucjonisty ważna jest rewolucja sama w sobie. Prawda?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    13
    3
    Do_pomorskiego(2020-11-03)
  • @RobertKoliński - To jest miłość faszysty lewaka Kolińskiego niezalezna.pl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    2
    Tobiasz Grodzki(2020-11-03)
  • @Do_pomorskiego - PiS nie "dał"żadnej Piątki Dla Zwierząt, bo a)jest za głupi, b)był to projekt Lewicy i c)niemoty i barbarzyńcy z PiS zrobiły wraz z nieprzyjaciółmi zwierząt z PO-PSL-Konfabulacji z tego dokumentu śmiech na sali, gdzie barbarzyństwo wciąż kwitnie, zaś milionerzy-zbrodniarze otrzymają wielomilionowe odszkodowania za swoją przestępczą działalność. Podpowiedzieć, gdzie możecie sobie wsadzić taką "troskę o środowisko"czy się domyślisz? 500+ jest programem stworzonym przez lewicowego profesora UW, który PiS zwyczajnie podwędził i do tego jeszcze spartolił w praktyce - potraficie wyłącznie kraść, a nawet z tego ukradzionego większość dobrych rzeczy zmarnujecie, podsutannowe szkodniki bezrozumne; Hashtagi: #PiSPOjednoZlo, #rodzinaPSL, #barbarzynstwo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    9
    tow. Koliński bez loginu(2020-11-03)
  • @RobertKoliński - Uspokoj sie kotlinski, nie histeryzuj. Oczywiscie, wszyscy wiedza, ze prawdomowna jest tylko lewica - tyle przeciez altruistycznych autorytetow wydala.
  • @tow. Koliński bez loginu - No I jakoś twoja lewacka PO tego przez lata nie wprowadziła. PiS to faktycznie fizycznie robi, a nie obiecuje, jak zakłamane lewactwo czy PO. To was boli prawda? Że wreszcie ktoś przyszedł i robi. Masz wszystko co chciałeś - przekop, piątkę i 500+, więc nie odwracaj kota ogonem. I co to za teksty "potraficie", "zmarnujecie"? co, ja jestem z PiS-u żebyś mnie bezczelnie oskarżał w swoich kolejnych rojeniach?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    2
    Do_pomorskiego(2020-11-03)
  • @Do_pomorskiego - Nawet nie dyskutuj z bezmózgiem. Zryta pała bez możliwości innego spojrzenia.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    ABCcba(2020-11-03)
Reklama