UWAGA!

Nowe miejsce, ale sklep taki sam

 Nowe miejsce, ale sklep taki sam
fot. Michał Skroboszewski

Dawniej mieścił się przy ul. Mickiewicza, teraz można go znaleźć przy Al. Grunwaldzkiej. I to by był koniec zmian – sklep rowerowy Neksus od 20 lat trzyma ten sam poziom i nie schodzi nawet o schodek niżej. To tam znajdziecie rowery różnych marek i wszystko to, co jest z nimi związane. Zobacz więcej zdjęć.

Rama w ramę, kierownica w kierownicę, siodełko w siodełko – tak w sklepie Neksus stoją rowery szosowe, trekkingowe, przeznaczone do jazdy w terenie, a także te miejskie, turystyczne. Na każdy teren, na każdą okazję. To tam znajdziesz takie marki jak Trek, który produkuje rowery lekkie i aerodynamiczne, a także Author i kultowy Romet. Nie zabrakło miejsca dla rowerów miejskich, o dobrym designie, czyli tych spod szyldu Diamantu.
       Oprócz tego sklep Neksus oferuje wszystkie niezbędne akcesoria, a także części rowerowe. To tam znajdziecie również kaski, pompki, a także odzież rowerową. Tylko teraz zapłacisz nawet 50 proc. taniej!
       Miejsce to posiada również własny serwis rowerowy, który opiera się na doświadczeniu zdobywanym latami na rynku rowerowym, a także na wiedzy i fachowości. Otwarty w tych samych godzinach, w jakich funkcjonuje sklep, jest w stanie poradzić sobie z wieloma usterkami.
      
      
Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe
       Neksus

      
       al. Grunwaldzka 2/B3
       tel: 55 233 26 26
      
       Godziny otwarcia:

       Od poniedziałku do piątku
       Od godz. 10 do 18
      
       Sobota
       Od godz. 9 do 14
      
      
---------Reklama-------
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie