UWAGA!

Nowi radni w młodzieżowej radzie

 Elbląg, Nowi radni w młodzieżowej radzie
fot. Anna Dembińska (arch. portEl.pl)

Uczniowie elbląskich szkół wybrali swoich przedstawicieli do Młodzieżowej Rady Miasta. W nowej kadencji zasiądzie 49 radnych z 27 szkół.

22 marca w elbląskich szkołach odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. Uczestniczyło w nich 5227 uczniów. Frekwencja wyniosła 69,74 proc. Uczniowie wybrali 49 radnych.

Do Młodzieżowej Rady Miasta zostali wybrani: Julia Kopania i Jakub Turczak (I LO), Aleksander Szulc i Weronika Kurowska (II LO), Aleksandra Komorowska i Kinga Gastoł (III LO), Amelia Tamkun i Edyta Smogorzewska (ZSiPS), Arur Frajny i Dorian Stasiak (ZSEiO), Paulina Kalinowska i Karina Nadolska (ZSG), Michał Kiraga i Łukasz Sosnowski (ZSM), Adrian Czarnota i Karolina Kołakowska (ZSTI), Jakub Józef lachowicz (ZST), Marek Rybicki (ZSIŚiU), Arsen Karamyan (ZSZ nr 1), Paweł Marchlewski (Liceum „Regent“), Alan Krzysztof Rynkiewicz i Marcin Lelujko (Zespół Szkół Pijarskich), Wiktor Szerszeń i Mateusz Szapański (ZPSM), Patrycja Wiklińska i Natalia Jarzynka (SP 6), Mateusz Chomicz i Zuzanna Brocka (SP 11), Nadia Jankowska, Julia Lubowiecka (SP 12), Wiktor Wysocki i Oliwia Siergiej (SP 14), Feliks Fabisiak i Jakub Wojtczak (SP 15), Dominik Ostaszkiewicz i Miron Zubacz (SP 16), Filip Nikołajuk i Miriam Majewska (SP 18), Maciej Dębkowski i Mikołaj Jabłonka (SP 19), Nicola Prociw i Natalia Karczewska - Miłosz (SP 21), Anastazja Pawlak i Kamil Malek (Sp 23), Olga Zamojska i Antoni Zamojski (SP 25), Paweł Rynkowski (SP „Regent“), Piotr Majchrzak i Anthony Jaworski (SP Montessori).

oprac. SM

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • I co z tego bez obrazy ale i tak nie możecie nic zrobić wielki pić na wodę nic po za tym po prostu dziecinada zabawa lepiej więcej czasu poświęcić nauce i wykształceniu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Zaradny(2022-04-08)
 • Uczyć się słupowania, bo to wasze jedyna szansa w elblążkowie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  Upadły Harley(2022-04-08)
Reklama