UWAGA!

Noworoczne szantowanie dla Pauliny

2016-01-04
Aktualizowany 2016-01-07 15:23
Elbląg, Noworoczne szantowanie dla Pauliny

Tym razem Krypta zaprasza na charytatywny wieczór szantowy. Marek Józefów i Paulina Sadło zagrają i zaśpiewają dla Pauliny Hebel, która walczy z rakiem. Wejściówki w cenie minimum 10 zł. Wieczór dla ludzi o wrażliwym sercu w czwartek, 7 stycznia, o godz. 20.

O Paulinie Hebel, która walczy ze śmiertelną chorobą pisaliśmy  "Paulina z "Bitwy o głosy" walczy o życie. Możesz jej pomóc". W pomocową akcję zaangażowali się już znajomi sympatycznej elblążanki z telewizyjnej przygody, na czele z Ryszardem Rynkowskim. Ty też możesz dorzucić grosz, bo każdy bardzo się liczy. W sumie potrzeba 100 tys. zł na kolejne operacje Pauliny.
       - Dlatego już w najbliższy czwartek, 7 stycznia, zapraszamy na charytatywny wieczór szantowy w Krypcie - informuje właścicielka klubu Anna Selke. - Tym razem gramy specjalnie dla Pauliny Hebel. A zagrają i zaśpiewają: Marek Józefów - gitara, wokal oraz Paulina Sadło - skrzypce. Wejściówki w wysokości minimum 10 zł zostaną przekazane na konto fundacji Dary Losu. Początek wieczoru muzycznego o godz. 20.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama