UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Nowy zastępca komendanta elbląskiej policji

Elbląg, Nadkom. Robert Mikusik, nowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu
Nadkom. Robert Mikusik, nowy zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu (fot. nadesłane)

Nadkomisarz Robert Mikusik został mianowany nowym zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Elblągu. To doświadczony funkcjonariusz, w służbie od ponad 20 lat. Ostatnio pełnił funkcję naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego.

Po odejściu ze służby w Elblągu mł. insp. Doroty Macoch został rozpisany konkurs na stanowisko zastępcy Komendanta Miejskiego Policji. Kandydatów było dwóch. Ostatecznie – decyzją Komendanta Wojewódzkiego – funkcję tę pełnić będzie nadkom. Robert Mikusik.
       To doświadczony policjant, w służbie od 22 lat. Stale w Elblągu. Ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Był dwukrotnie odznaczony: w 2001 roku Brązową Odznaką Zasłużony Policjant oraz w 2011 Medalem Srebrnym Za Długoletnią Służbę.
       Dzisiaj (22 maja) w auli elbląskiej komendy odbyła się uroczystość, podczas której podinsp. Andrzej Zielonka, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mianował nadkom. Mikusika na stanowisko zastępcy Komendanta. Nadkomisarz Robert Mikusik będzie sprawował nadzór nad służbą kryminalną.
       - Cieszę się, że w Elblągu jest kadra wykształconych, doświadczonych i wartościowych ludzi i że była możliwość mianowania na to stanowisko funkcjonariusza z elbląskiej komendy – przyznał podinsp. Andrzej Zielonka. – Nadkom. Roberta Mikusika pamiętam jeszcze z lat 90-tych, gdy razem pełniliśmy służbę w Elblągu. To była udana współpraca.
       Sam zainteresowany nie krył radości.
       - W najskrytszych marzeniach nie przypuszczałem, że taki dzień może nastąpić. Myślę, że dam sobie radę, lubię wyzwania – przyznał nadkom. Robert Mikusik. - Znam Elbląg, strukturę i historię przestępczości. Przez lata pracowałem w pionie kryminalnym, a przez ostatnie 3,5 roku byłem naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego. Ta służba pozwoliła mi na spojrzenie z innej perspektywy na prewencję i będę to wykorzystywał we współpracy pionów kryminalnego i prewencyjnego właśnie.
       Nowym naczelnikiem Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Elblągu został nadkom. Tomasz Piaskowski.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama