UWAGA!

Obrączki - 20 proc. rabatu tylko w Salonie Jubimax Biżuteria & Zegarki

2015-04-30
07:00
 
Obrączki - 20 proc. rabatu tylko w Salonie Jubimax Biżuteria & Zegarki

Specjalnie z myślą o nowożeńcach Salon Jubimax Biżuteria & Zegarki przygotował bogatą kolekcję obrączek ślubnych - tak niepowtarzalnych, jak łączące Was uczucie.

Podczas dokonywania wyboru warto poświęcić więcej czasu na określenie wzoru czy koloru obrączki. W naszym salonie znajdziecie Państwo ponad 200 ponadczasowych i popularnych wzorów obrączek. Oferujemy obrączki z białego i żółtego złota oraz dwukolorowe. Posiadamy także szeroki wybór obrączek klasycznych.
      
       W celu wybrania tej wymarzonej obrączki zapraszamy do naszego Salonu Jubimax Biżuteria & Zegarki w Centrum Handlowe Ogrody, poziom „0”
      
       Ważne jest aby dokonać świadomego wyboru, zobaczyć obrączkę „na żywo”, sprawdzić rozmiar i przymierzyć. W miłej i przyjaznej atmosferze, jaką stwarza nasz personel na pewno uda się wybrać idealny model. Dobrze wybrany model obrączki będzie też piękną ozdobą, a grawer który otrzymacie Państwo w prezencie będzie zawsze przypominał o tym wyjątkowym dniu.
      
       Aktualnie zachęcamy do skorzystania z promocji na obrączki - 20 proc. rabatu. 

      
       Mając na uwadze fakt zbliżającego się okresu Komunii Świętej, zapraszamy także do zapoznania się z naszym asortymentem, który może okazać się idealnym prezentem i pamiątką podarowaną z tej okazji. Nie od dziś wiadomo, iż trafionym prezentem jest zegarek. W naszym salonie znajdziecie Państwo niezwykle popularne polskie marki: Casio, Timex czy Ice Watch. Jesteśmy także autoryzowanym sprzedawcą kilkunastu światowych marek - między innymi szwajcarskich: Roamer, Adriatica, Aviator, modowych: DKNY, Michel Kors, Burberry, Versace-Versus i Anne Klein.
      
       Salon Jubimax Biżuteria & Zegarki to także partner marki Verona, gwarantujemy najwyższą jakość i nowoczesne wzornictwo naszej oferty. Jeżeli piękno sprawia Państwu radość, jeżeli poprzez oryginalne wzory lubią Państwo podkreślać wyjątkowość swoją lub kogoś bliskiego – biżuteria Verona czeka na Państwa w naszym Salonie. Oferta produktowa jest bardzo szeroka i zróżnicowana cenowo. Od srebra i pereł, poprzez wyroby ze złota, aż do brylantów i innych kamieni szlachetnych.
      
       Dołożymy wszelkich starań, aby zakupy w naszym Salonie były dla Państwa przyjemnością.
      
       Serdecznie zapraszamy do Salonu Jubimax Biżuteria & Zegarki w Centrum Handlowym "Ogrody", poziom "0".
      
      
-------- Reklama --------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej