UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do 123goja ... Porypalo? Lepiej?
  • Tobie, jakiegos dobrego lekarza potrzeba ? - uderzasz w psychriatrie, zaklady pracy, edukacja, nauka i oswiata, kultura, ( Nie myl pojec, zadTone disco-polo) Kultura, saloniki, - gdze sie to podzialo ???? - NIE MA !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    123Goja(2016-04-04)
  • Jak chcesz klimatu takiego jak był kiedyś to jedz na Kube :). Ja tez uważam ze teraz jest lepiej. ty chyba niezyles w tamtych czasach. Ja pamiętam lata 70 i 80te. Jak porownuje ile dzieci maja teraz zabawek a ile ja miałem. .. 1/10 tego nie miałem. Klocki lego to był jakiś kosmos, jak ktoś miał kogos za granica to może paczeke dostal z klockami, a jak nie to albo drewniane albo plastiki wszystkie takie same prostokąty. Zabawki to min kapsle i ruskie karabiny ze swiatelkiem na końcu. Samochody mało kto miał bo był kosmos. Pamietam maly parking pod bolokiem gdzie było zawsze mnóstwo miejsca, teraz sa 3 parkingi i wiecznie brak miejsca. Gume do zucia dostawałem jak byłem grzeczny może raz na tydzień jedna sztuke. Nie wspomnę o cytrusach raz na rok i trzeba było w kolejce stać, a ceny kosmiczne wiec nawet jakby były częściej to i tak ludzi nie było na to stać. Dochodzi do tego brak możliwości podróżowania. Szczytem luksusu był wyjazd do Bulgarii. Był oczywiście FWP, ale przysługiwał wyjazd raz na 3-4 lata, a i tak trzeba było placic porównywalni do dzisiaj. Na mieszkanie czekalo się po kilkanascie lat, na telefon także. Teraz jest drogo ale dostępne od reki. Po prostu kiedyś inny był punkt odniesienia, dlatego ludzie uwazaja ze kiedyś było lepiej. Jakbyscie się przenieśli w czasie to byscie zobaczyli jaka była tragedia.
Reklama