UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już nie przesadzajcie że te obostrzenoa są takie drasttyczne, wszystkie kraje rozwiniete tak robią a wy jak zwykle narzekacie, co mieli powiedzieć ludzie żyjący w czasie wojny. , a do tych co tak jada na tych co do kościoła chodza, ja nie chodze ale nie przeszkadzają mi ci co chodzą ich sprawa
  • Obostrzenia ? Na jakiej podstawie one obowiązują jeśli zakażenia dawno spadły. W powiatach zielonych już dawno powinni zrzucić maski na ulicy, otworzyć zamknięte branże. W powiatach żółtych reżim wyższy ale powinno być odblokowane. No ale jeszcze pamięta o tych ustaleniach ? Jednym ruchem i jednym podpisem wpisano cały kraj w strefę czerwoną. Delikatnie inaczej wygląda to z pozycji pracodawcy i pracownika zamkniętego od października obiektu. Każdej jednostki dotyczy tylko moje ja. Bo wirus nie groźny w markecie ale zabójczy np. w hotelu. .. nie produkujmy się o stokach bo sezon 2019/2020 nie dotknął tego sektora wcale.
Reklama