UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • a jak tak swoje 5 groszy dodam ze, ludzie nie beda jedzili do trojmiata bo w trojmiecie a te same sieciowki, a sieciowki maja te same ciuchy i te same przeceny!!!!! A inne sklepy ktore Elblag nie posiada nie jest dla elblazan -jetesmy zwyczajnie za biedni wiec po co siedziec na tych laptopach i smarowac ze beda jezdzic do 3city ??? zenada!!! dla wyjasnienia 2 sklepy ccc, deichman to sa innych wlascicieli-najwidoczniej popyt jest w Elblagu na tego tupy buty, gdyby nie bylo inwestor by nie ryzykowal!!! myleslec to nie boli. ps:NARZĄD NIE UŻYWANY ZANIKA TZN. MOZG !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    NARZADNIEUZYWANYZANIKA(2015-03-27)
  • I tu sie mylisz. W mniejszych miastach sa mniejsze sklepy sieciowe- a co za tym idzie- nie wszystko jest na sklepie z towaru jaki jest w sklepie wiekszym. Tak jak wczesniej pisalam- co drugi cebulaczek bedzie pykal w tych samych butach i kurteczkach z wyprzedazy :D wole juz 3miasto i sklepy ktorych tu nie ma niz chodzic ubrana jak pol wsi :D
  • Ty się mylisz, nie są mniejsze, hm, new yorker, reserved dwa piętra, mało tego, w Gd byłam tydz temu i pychy były bo juz towar zszedł i z rozmiarami lipa, dziś kupiłam to czego w Gd nie dostałam, przestańcie narzekać, nie podoba się, nie Chodźcie!!! Ale innym nie zazdrościć!!!
Reklama