UWAGA!

Ogrody nareszcie otwarte

 
Elbląg, Pierwsze chwile w nowym centrum
Pierwsze chwile w nowym centrum (fot. MS)

Centrum handlowe, na które tak czekali elblążanie, jest już otwarte. Ogrody otworzyły swoje drzwi dla klientów punktualnie o godz. 9. I choć spektakularnego tłumu nie było, a wśród tych, którzy przyszli przeważali uczniowie oraz emeryci, to radość była ogromna. Zobacz więcej zdjęć.

Ci, którzy pomimo fatalnej pogody przyszli, z entuzjazmem wbiegli do środka. Sporą popularnością cieszyły się te sklepy, gdzie można znaleźć sprzęt elektroniczny. To tam zamontowano specjalne barierki, które miały sprawić, że będzie bardziej bezpiecznie. Z kolei inny punkt handlowy postanowił przywitać swoich klientów głośną muzyką, a w rolę tancerzy wcielili się pracownicy sklepu.
       Rozbudowa CH Ogrody rozpoczęła się dwa lata temu. Przez ten czas dwukrotnie zwiększono powierzchnię, pojawiło się o wiele więcej sklepów, a co za tym idzie marki, których nigdzie indziej w mieście nie ma. Nowy budynek to także większy parking.
       Jak mówili inwestorzy w czerwcu 2013 r., podczas wmurowania aktu erekcyjnego, nowe centrum to także tysiąc nowych miejsc pracy oraz 2 mln zł rocznie z podatków od nieruchomości i osób zatrudnionych.
      
mw
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • chyba na otwarcie BIEDRONKI przychodzi więcej ludzi :)
 • "nowe centrum to także tysiąc nowych miejsc pracy oraz 2 mln zł rocznie z podatków od nieruchomości i osób zatrudnionych" no i bezdomni będą mogli również mieszkać w ogrodach codziennie do 21.
 • A teraz poprośmy pracodawców o podwyżki, żeby było co wydawać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  34
  6
  Belbląg(2015-03-27)
 • O to cała obnażona prawda jak źle i nie dobrze jest w Elblągu! Jaka bieda i ubóstwo (tylko gdzie ono jest?) bo przecież nie w sklepach i na ulicach gdzie samochodów więcej niż rodzin w Elblągu. Zaraz odezwą się różnych kolorów naprawiacze i normalnym ludziom zaczną wmawiać, że jest źle ba tragicznie. .. .. Tylko że firma rozeznała rynek i po doświadczeniach zdecydowano się powiększyć "Ogrody" bo był sens ekonomiczny- Elblążanie maja kasiorke i lubią ją wydawać, a istnienie szarej strefy i bliskość granicy to same atuty. Ciekawe ile wyniesie obrót do poniedziałku?
 • najważniejsze, że wkrótce będzie KFC, reszta się nie liczy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  27
  26
  jhbiug(2015-03-27)
 • Cieciorka ma rację. Budowa każdego CH czy marketu poprzedzona jest kilkumiesięcznymi (czasami kilkuletnimi) badaniami rynku. Żaden właściciel czy manager nie staje przed mapą i nie rzuca w nią lotkami wyznaczając lokalizacje nowych sklepów. To, że w Elblągu jest prawie 20 Biedronek to nie przypadek. Niby taka bieda, a w każdej z nich ludzi od zaje. .. ., a parkingi zastawione niekoniecznie trabantami.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  24
  6
  Machupichcę(2015-03-27)
 • a Kucharczyk stoi i płacze
 • Cieciorka ma dużo racji wystarczy spojrzeć na ulice i samochody to bidy nie widać jak ale typowy polak to narzekajacy obywatel że dzisiaj pada deszcz, i jeszcze ludzie mieszkania kupują a firmy budują to znaczy że są chętni.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  7
  cośtuniegra(2015-03-27)
 • Kto był niech napisze czy wszystkie sklepy są otwarte i czy warto pójść.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  4
  Białykieł(2015-03-27)
 • facepalm
 • Hurrra! już galerianki wczoraj widziałem. Rozpoczynały swoją pracę :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  13
  piesnababy(2015-03-27)
 • zdjęcie numer 11 - Palikot gra na keyboardzie
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  1
  kandydat_Salceson(2015-03-27)
Reklama